Stella Lubomierz wycofała się z rozgrywek

17
359

Pogłoski o chęci wycofania grającej w klasie okręgowej drużyny Stelli Lubomierz słychać było już od kilku dni. Dziś tj. w czwartek, 12 września 2019 roku stało się to faktem. Do OZPN-u w Jeleniej Górze wpłynął oficjalny wniosek.

Lubomierska Stella w tym sezonie rozegrała 5 meczy, wszystkie przegrywając.
Pogoń Markocice 3-2 Stella Lubomierz
Pogoń Świerzawa 1-0 Stella Lubomierz
Stella Lubomierz 1-4 Piast Wykroty
Nysa Zgorzelec 5-1 Stella Lubomierz
Stella Lubomierz 1-7 GKS Warta Bolesławiecka

Na sobotni mecz drużyna miała pojechać do Kamiennej Góry. Niestety, już tam nie pojedzie.

Powodem wycofania drużyny z rozgrywek są braki kadrowe wyjaśnia nam Pan Tomasz Rak Prezes MKS Stella Lubomierz, który tłumaczy, iż na chwilę obecną nie ma kim grać na poziomie klasy okręgowej. Część zawodników jest kontuzjowana, część powyjeżdżała na studnia, do pracy, niektórzy przeszli do innych klubów.

Stella sezon 2019/2020 spisała na straty. Niemniej to nie koniec klubu z tradycjami. Od przyszłego sezony drużyna wraca na piłkarskie boiska.

17 KOMENTARZE

  1. Teraz to już tylko w domach siedzieć do czego to już doprowadzili ,kiedyś przegrywali tak samo ale grono ludzi których znam by do tego niedopuściła .BARDZO DUŻY MINUS DLA LUBOMIERZA

  2. W takiej dziurze jak Lubomierz to już całkowita klapa:zero pks, bankomat, trzy sklepy na krzyż, zero pracy i jeszcze uderzenie w tych, którym się chciało trenować i grać. W weekend to już nawet nie będzie na co popatrzeć

  3. Trzeba że strony miasta zainteresowania drużyna, porządny trener. A tak najlepiej wszystko zlikwidować, co z tego że przegrywali, ale przynajmniej starali się coś robić. Nikt im nie płacił, nie sponsorowal.w mieście musi być wizja sportu, a nie tylko pseudo występy artystyczne i dyrektor od 3 pracowników…

  4. To samo czeka Wlokniarz Mirsk. Od momentu jak przyszedl sponsor tytularny wiedzialem ze bedzie taka . Jak to mozliwe ze tak utytulowany bramkarz bedzie pomocnikiem???!!! Normalnie zenada to co sie stalo z wlokniarzem. Tyle sezonow w miedzyokregowce a tu taka porazka!!!

  5. Jak OKiS ladowal kupę kasy w Stelle na pilkochwyty, ławeczki, traktorek, pięć i jeszcze wiele innych, kosil boisko, wysypywal linie, robił nagłośnienie dla powitania burmistrza i radnych i prał smierdzace stroje po meczach to było dobrze. Nikt nawet się nie odezwał, a teraz macie wąty do Domu Kultury? Brawo nowy Dyrektor!!! W końcu ktoś zrobił porządek z bezprawnym wydawaniem pieniędzy na Stelle z budżetu OKiSu.

  6. Zła polityka klubu i brak chęci. Wszystko upada w tym lubomierzu . Jedynie drużyna dzieci prowadzona przez laszczyńskiego i ciereszkę jeszcze funkcjonuje. Ci Panowie prowadzą to bez pobierania wynagrodzenia.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here