Starosta Lwówecki przekazał symboliczne klucze do nowej Komendy

13
1591
fot.: Policja Lwówek Śląski

W czwartek, 10 grudnia 2020 r., przy ul. Przyjaciół Żołnierza 22 w Lwówku Śląskim miało miejsce wydarzenie, które niewątpliwie zapisze się na kartach historii Powiatu Lwóweckiego. Mowa o uroczystości otwarcia wybudowanej niedawno nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim. W tych podniosłych chwilach rangi powiatowej udział mogło wziąć tylko 5 osób. W nowym budynku Komendy spotkali się m.in. p.o. Komendanta Powiatowego Policji Lwówku Śląskim insp. Jacek Bandyk oraz Starosta Powiatu Lwóweckiego Daniel Koko.

 

Podczas ceremonii otwarcia Starosta Powiatu Lwóweckiego Daniel Koko przekazał symboliczne klucze do nowego obiektu Komendantowi powiatowej jednostki Policji. Pan Starosta nie krył zadowolenia i satysfakcji z tej inwestycji, która będzie godną wizytówką całego Powiatu Lwóweckiego.

Bardzo się cieszę, że nasza powiatowa jednostka Policji doczekała się w końcu Komendy z prawdziwego zdarzenia. Komendy, która będzie prawdziwą wizytówką Powiatu Lwóweckiego, przynajmniej równą fachowej postawie funkcjonariuszek i funkcjonariuszy Policji. Ufam, że nowa powiatowa siedziba Policji będzie jeszcze lepiej spełniała swoje zadania wobec mieszkańców Powiatu i że poprawi się komfort pracy przedstawicieli Policji, co przełoży się na jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i porządku w Powiecie Lwóweckim. Jako reprezentant władz i lokalnej wspólnoty, ale także jako mieszkaniec Powiatu czuję dumę i zadowolenie, bo silne jednostki to silny Powiat, dlatego jest mi niezmiernie miło przekazać klucze do nowej Komendy Powiatowej Policji Panu Komendantowi. Jednocześnie wszystkim funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom jednostki życzę, aby służba w nowym miejscu przyniosła Państwu wiele satysfakcji z wykonywanej pracy, za którą w imieniu swoim i mieszkańców Powiatu serdecznie dziękuję. – mówił Starosta Lwówecki Pan Daniel Koko.

Pan Starosta przekazał także na ręce Pana Komendanta list z gratulacjami:

-/Powiat Lwówecki/-

13 KOMENTARZE

 1. Zasłużenie, jeden z najlepszych Komendantów Policji otwierał nową komendę. Mamy nadzieję, że zostanie Pan u nas jak najdłużej Panie Komendancie. Gratulacje.

 2. Obiekt wspaniały. Mogą go pozazdrościć ościenne powiaty. A Pan Komendant…cóż czas zweryfikuje czy będzie jednym z najlepszych. Życzę wszystkiego dobrego. I jeszcze jedno, nie zapominaj Komendancie o emerytach bo jak dobrze pójdzie kiedyś zapewne i Pan nim zostanie.

 3. Nie honorowe to były u nas we Lwówku afery z policjantami, cały powiat się musiał wstydzić. Podziwiam nowego Komendanta bo posprzątać stajnię Augiasza łącznie z sypialnią w Gryfowie to nie lada zadanie.

  • Po kilku dniach posprzatać?
   Czyli twoim zdaniem najlepiej jakby te afery były zamiatane pod dywan tak jak jest wszędzie?
   Oj, przeceniasz potencjał nowego komendanta.
   Trzeba zawsze pamiętać, że dobre jest wrogiem lepszego. I szybko wszyscy się o tym przekonacie.
   A nowa komenda faktycznie ładna. (Jak nie pływa podczas deszczu) 🙂

 4. A skąd niektórzy znają tak dobrze statystyki czy to pisze jakiś policjant? Jak tak to weź się Pan do roboty bo nie chcę żeby z moich podatków płacić za nieróbstwo.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here