Spędź wakacje na siłowni

1
125
grafika: MSiT

W dniu 4 czerwca Powiat Lwówecki podpisał umowę z firmą Herkules Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z Chrzanowa na wykonanie Otwartej Strefy Aktywności przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich. Firma została wyłoniona w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego ze względu na najkorzystniejszą ofertę. Wartość zamówienia wyniosła 94.122,06 zł. Planowany termin realizacji – 28.06.2019r.

Projekt Otwarta Strefa Aktywności zakłada powstanie placu zabaw o charakterze sprawnościowym, siłowni plenerowej oraz strefy relaksu.

Na terenie Strefy planuje się zamontować urządzenia siłowe (m.in. rower, drążki, wioślarz, wyciąg dolny, trenażer bicepsa, prasa nożna mono), stoliki do gier edukacyjnych, stół do tenisa stołowego, ławki. Wydzielony zostanie plac zabaw o charakterze sprawnościowym i boisko do siatkówki plażowej. Urządzenia będą wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, zapobiegających dewastacji urządzeń.

Teren pod lokalizację urządzeń siłowni zewnętrznej, strefy relaksu i boiska do piłki plażowej zostanie przygotowany przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych, dostarczony będzie piasek na boisko do piłki plażowej oraz wykonane zostaną trawniki na pozostałym terenie. Ogrodzenie powstanie z zakupionych przez Powiat Lwówecki elementów.

Projekt dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Małej Infrastruktury Sportowo-Rekreacyjnej o Charakterze Wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności.

autor: Powiat Lwówecki

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here