Utrudnienia w ruchu na DK 30

1
141

Na drodze krajowej nr 30 prowadzone są prace remontowe w związku, z którymi pojawiają się utrudnienia w ruchu.

Prace prowadzone są na odcinku ok. 40 kilometrów pomiędzy Siedlęcinem a Lubaniem – wyjaśnia nam Joanna Borkowska z GDDKIA, która tłumaczy, iż są to remonty cząstkowe, tzw. łatanie dziur.

 

W związku z tymi pracami na drodze występują punktowe utrudnienia w ruchu. Prace planowo mają zakończyć się do 31 października. Gdyby jednak nie udało się dokończyć prac w terminie drogowy z ciężkim sprzętem wyjadą na drogę również na początku listopada.

1 KOMENTARZ

  1. To jest łatanie dziur? To jest wyrzucanie pieniędzy podatników w błoto.Niech Pani Joanna wraz z przełożonymi zobaczy na własne oczy a nie zza biurka jak to łatanie wygląda.Jak można załatać dziurę do połowy,a pół zostawić.Po co?Żeby na drugi rok było co robić?Najlepiej jakby ktoś z lwówecki.info przejechał się drogą krajową i zrobił parę zdjęć.Połatane to są ale wjazdy na posesje prywatne a nie dziury.A resztki frezowiny powrzucane do rowu albo leżą na poboczu.A ludzie to którędy mają chodzić jak chodnika nie ma albo tylko do połowy miejscowości zrobiony.I mówią że pieniędzy nie ma!Lipa Panowie drogowcy,LIPA!!!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here