Skradziono samochód LAND ROVER RANGE. Pomóż go odnaleźć

10
2452
zdjęcie poglądowe fot. Policja Lwówek Śląski

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy ukradli pojazd marki LAND ROVER RANGE ROVER VELAR koloru brązowego z czarnym dachem. Liczy się każda, nawet najdrobniejsza i z pozoru nieistotna informacja.

 

W Świeradowie Zdrój w nocy 21 na 22 luty 2021 r. nieznani sprawcy ukradli pojazd marki LAND ROVER RANGE ROVER VELAR koloru brązowego z czarnym dachem. Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców kradzieży lub miejsca ulokowania pojazdu proszone są o kontakt z policją w Lubaniu pod numerem telefonu 47 873 42 00 lub 112.

Z policyjnych ustaleń wynika, iż do kradzieży w Świeradowie Zdrój doszło w godzinach 23.00-07.00 z 21/22.02.2021r. Samochód marki Land Rover Range Rover Velar ( rok produkcji 2019) koloru brązowego z czarnym dachem został skradziony z miejsca parkingowego. Elementem charakterystycznym wyposażenia pojazdu są czarne felgi aluminiowe oraz uszkodzony przedni zderzak. Postępowanie w niniejszej sprawie prowadzi na chwilę obecną Rewir Dzielnicowych w Świeradowie Zdrój.

Policjanci apelują do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu złodziei lub w odzyskaniu skradzionego pojazdu o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu pod numerem telefonu 47 8734 200/222 numer alarmowym 112 lub najbliższą jednostką Policji.

Liczy się każda, nawet najdrobniejsza i z pozoru nieistotna informacja. Gwarantujemy anonimowość.

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań

10 KOMENTARZE

  1. Kolejne auto skradzione w okolicy a Policja zamiast się zająć tym do czego została powołana to bezprawnie wręcz kryminalnie nęka ludzi za brak szmaty na m*rdzie i przedsiębiorców którzy chcą pracować i normalnie żyć Wstyd i hańba dla munduru!

  2. Do poszukwania skradzionych aut powinni stworzyc specjalną grupę śledczą składającą się z pracowników MILICJI, sanepidu, służby celno-skarbowej, straży granicznej i straży pożarnej. Grupa powinna być gotowa do działania 24 godziny na dobę i po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast ruszać w teren.
    Jakoś żeby nachodzić przedsiębiorców udało im się dopiąć wszystko na ostatni guzik.
    WSTYD I HAŃBA DLA MUNDURU!!!

  3. Znaleźli niebieskiego Range Rovera, po czym tydzień później, ta sama ekipa kradnie brązowego. Policja! Otrzaśnijcie się! Czy tak trudno zauważyć, że ekipa działa na zlecenie kogoś ? I auta, które są na liście i tak zostają skradzione. W samych komentarzach dostajecie wiele uwag i wskazówek, wystarczy przeczytać. Wszystkie skradzione samochody pojawiają się w tych samych miejscach: Pasiecznik, Lubomierz, Bystrzyca, Marczow, Niwnice, Oleszna. Strach kupić lepszy samochód. Policja zamiast wyciągać sarny z ogrodzeń, postawiła by tajne patrole na obserwacje wyżej wymienionych miejsc. Szajka szybko by została złapana. Im więcej podejrzanych zostanie zatrzymach, tym większe prawdopodobieństwo, że któryś w końcu zacznie sypać.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here