Rozkład jazdy: Jelenia Góra – Lubomierz – Gryfów Śląski – Świeradów Zdrój

0
6997

PKS “Tour” Sp. z o. o. w ramach Powiatowej Komunikacji Lwóweckiej realizuje kurs Linii 207 relacji Jelenia Góra – Lubomierz – Gryfów Śląski – Świeradów-Zdrój. Kursy są wykonywane od poniedziałku do piątku.

 

Poniżej podajemy szczegółowy rozkład jazdy autobusów.

KOMUNIKACJA MIĘDZYPOWIATOWA – LINIA 207
trasa: Jelenia Góra – Lubomierz – Gryfów Śląski – Świeradów Zdrój

 

Przystanek D D S D Dm
JELENIA GÓRA D.A. UL. OBROŃCÓW POKOJU 8:10 11:45 12:35 14:45 16:30
SIEDLĘCIN 8:16 11:51 12:41 14:51 16:36
RYBNICA V 8:19 11:54 12:44 14:54 16:39
RYBNICA III 8:22 11:57 12:47 14:57 16:42
RYBNICA II 8:24 11:59 12:49 14:59 16:44
PASIECZNIK – TARTAK 8:30 12:05 12:55 15:05 16:50
PASIECZNIK – BARZE 8:32 12:07 12:57 15:07 16:52
ZALESIE SKRZ. 8:35 12:10 13:00 15:10 16:55
WOJCIECHÓW I 8:38 12:13 13:03 15:13 16:58
WOJCIECHÓW KOŚCIÓŁ 8:40 12:15 13:05 15:15 17:00
WOJCIECHÓW II 8:43 12:18 13:08 15:18 17:03
LUBOMIERZ – MILĘCICE 8:46 12:21 13:11 15:21 17:06
LUBOMIERZ/ PRZY OBWODNICY 8:48 12:23 13:13 15:23 17:08
LUBOMIERZ OSIEDLE 8:50 12:25 15:25 17:10
RADONIÓW 8:54 12:29 15:29 17:14
KRZEWIE WIELKIE 8:57 12:32 15:32 17:17
GRYFÓW ŚLĄSKI I 9:00 12:35 15:35 17:20
GRYFÓW ŚLĄSKI – RYNEK 04 9:02 12:37 15:37 17:22
WIEŻA SKRZ. 9:05 12:40 15:40 17:25
ZACISZE I / SZKOŁA 9:08 12:43 15:43 17:28
KARŁOWIEC 9:11 12:46 15:46 17:31
MIRSK DK 9:14 12:49 15:49 17:34
MROCZKOWICE I 9:16 12:51 15:51 17:36
MROCZKOWICE II 9:19 12:54 15:54 17:39
MROCZKOWICE – KAMIEŃ 9:22 12:57 15:57 17:42
ORŁOWICE – KROBICA 9:25 13:00 16:00 17:45
ŚWIERADÓW ZDRÓJ ul. Grunwaldzka/Wiejska 9:27 13:02 16:02 17:47
ŚWIERADÓW ZDRÓJ ul. Grunwaldzka/Urząd Miasta 9:29 13:04 16:04 17:49
ŚWIERADÓW ZDRÓJ K.S. WYSZYŃSKIEGO PLAC ZABAW 02 9:31 13:06 16:06 17:51

 

Rozkład obowiązuje od 04.07.2022 r

KOMUNIKACJA MIĘDZYPOWIATOWA – LINIA 207
trasa: Świeradów Zdrój – Gryfów Śląski – Lubomierz – Jelenia Góra

Przystanek D S D D Dm
ŚWIERADÓW ZDRÓJ K.S. WYSZYŃSKIEGO PLAC ZABAW 02 6:05 9:30 13:10 18:20
ŚWIERADÓW ZDRÓJ ul. Grunwaldzka/Urząd Miasta 6:07 9:32 13:12 18:22
ŚWIERADÓW ZDRÓJ ul. Grunwaldzka/Wiejska 6:09 9:34 13:14 18:24
ORŁOWICE – KROBICA 49 6:11 9:36 13:16 18:26
MROCZKOWICE – KAMIEŃ 09 6:14 9:39 13:19 19:29
MROCZKOWICE II 07 6:17 9:42 13:22 18:32
MROCZKOWICE I 5.1 6:20 9:45 13:25 18:35
MIRSK DK 6:22 9:47 13:27 18:37
KARŁOWICEC 6:25 9:50 13:30 18:40
ZACISZE I / SZKOŁA 6:28 9:53 13:33 18:43
WIEŻA SKRZYŻ. 6:31 9:56 13:36 18:46
GRYFÓW ŚLĄSKI – RYNEK 04 6:34 9:59 13:39 18:49
GRYFÓW ŚLĄSKI II 6:36 10:01 13:41 18:51
KRZEWIE WIELKIE 6:39 10:04 13:44 18:54
RADONIÓW 6:42 10:07 13:47 18:57
LUBOMIERZ OSIEDLE 6:46 10:11 13:51 19:01
LUBOMIERZ PRZY OBWODNICY 6:48 8:02 10:13 13:53 19:03
LUBOMIERZ / MILĘCICE 6:50 8:04 10:15 13:55 19:05
WOJCIECHÓW II 6:53 8:07 10:18 13:58 19:08
WOJCIECHÓW KOŚCIÓŁ 6:56 8:11 10:21 14:01 19:11
WOJCIECHÓW I 6:58 8:14 10:23 14:03 19:19
ZALESIE SKRZY. 7:01 8:16 10:26 14:06 19:16
PASIECZNIK PRZY BARZE 7:04 8:18 10:29 14:09 19:19
PASIECZNIK TARTAK / W POBLIŻU TARTAKU 7:06 8:20 10:31 14:11 19:21
RYBNICA I 7:12 8:26 10:37 14:17 19:27
RYBNICA IV 7:14 8:28 10:39 14:19 19:29
RYBNICA VI 7:17 8:30 10:42 14:22 19:32
SIEDLĘCIN 7:20 8:33 10:45 14:25 19:35
JELENIA GÓRA D.A. ul. Obrońców Pokoju 7:26 8:40 10:51 14:31 19:41

Rozkład jazdy obowiązuje od 04.07.2022 r

Legenda:

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here