Rozkład jazdy: Jelenia Góra – Lubomierz – Gryfów Śląski – Świeradów Zdrój

10
4349

To nie żart. Z dniem 1 kwietnia 2022 roku na trasę wyjadą nowe autobusy. Ruszy KOMUNIKACJA MIĘDZYPOWIATOWA na trasie Jelenia Góra – Lubomierz – Gryfów Śląski – Świeradów Zdrój.

 

Wprawdzie kilka dni temu otrzymaliśmy informację, że autobusy wyjadą na trasę już 21 marca, jednak przewoźnik – PKS TOUR Jelenia Góra przekazał nam wczoraj, że kursy ruszą od 1 kwietnia 2022 roku.

Poniżej podajemy szczegółowy rozkład jazdy autobusów.

KOMUNIKACJA MIĘDZYPOWIATOWA – LINIA 207
trasa: Jelenia Góra – Lubomierz – Gryfów Śląski – Świeradów Zdrój

Przystanek D D S D Dm
JELENIA GÓRA D.A. UL. OBROŃCÓW POKOJU 8:11 11:45 12:35 14:45 16:60
SIEDLĘCIN 8:16 11:51 12:41 14:51 16:36
RYBNICA I 8:18 11:53 12:43 14:53 16:38
RYBNICA III 8:21 11:56 12:46 14:56 16:41
RYBNICA V 8:23 11:58 12:48 14:58 16:43
PASIECZNIK TARTAK/ W POBLIŻU TARTAKU 8:27 12:02 12:52 15:02 16:47
PASIECZNIK PRZY BARZE 8:29 12:04 12:54 15:04 16:49
ZALESIE SKRZ. 8:32 12:07 12:57 15:07 16:52
WOJCIECHÓW I 8:35 12:10 13:00 15:10 16:55
WOJCIECHÓW KOŚCIÓŁ 8:37 12:12 13:02 15:12 16:57
WOJCIECHÓW II 8:41 12:16 13:06 15:16 17:01
LUBOMIERZ/ MILĘCICE 8:44 12:19 13:09 15:19 17:04
LUBOMIERZ/ PRZY OBWODNICY 8:46 12:21 13:11 15:21 17:06
LUBOMIERZ OSIEDLE 8:48 12:23 15:23 17:08
RADONIÓW 8:52 12:27 15:27 17:12
KRZEWIE WIELKIE 8:55 12:30 15:30 17:15
GRYFÓW ŚLĄSKI I 8:58 12:33 15:33 17:18
GRYFÓW ŚLĄSKI – RYNEK 04 9:02 12:37 15:37 17:22
WIEŻA SKRZ. 9:05 12:40 15:40 17:25
ZACISZE I/ SZKOŁA 9:08 12:43 15:43 17:28
KARŁOWIEC 9:11 12:46 15:46 17:31
MIRSK DK 9:14 12:49 15:49 17:34
MROCZKOWICE I 6.1 9:16 12:51 15:51 17:36
MROCZKOWICE II 08 9:19 12:54 15:54 17:39
MROCZKOWICE – KAMIEŃ 10 9:21 12:56 15:56 17:41
ORŁOWICE – KROBICA 50 9:23 12:58 15:58 17:43
ŚWIERADÓW ZDRÓJ ul. Grunwaldzka/Wiejska 9:25 13:00 16:00 17:45
ŚWIERADÓW ZDRÓJ ul. Grunwaldzka/Urząd Miasta 9:27 13:02 16:02 17:47
ŚWIERADÓW ZDRÓJ K.S. WYSZYŃSKIEGO PLAC ZABAW 02 9:29 13:04 16:04 17:49
           

Rozkład obowiązuje od 01.04.2022 r

KOMUNIKACJA MIĘDZYPOWIATOWA – LINIA 207
trasa: Świeradów Zdrój – Gryfów Śląski – Lubomierz – Jelenia Góra

Przystanek D S D D Dm
ŚWIERADÓW ZDRÓJ K.S. WYSZYŃSKIEGO PLAC ZABAW 02 6:05 9:30 13:10 15:10
ŚWIERADÓW ZDRÓJ ul. Grunwaldzka/Urząd Miasta 6:07 9:32 13:12 15:12
ŚWIERADÓW ZDRÓJ ul. Grunwaldzka/Wiejska 6:09 9:34 13:14 15:14
ORŁOWICE – KROBICA 49 6:11 9:36 13:16 15:16
MROCZKOWICE – KAMIEŃ 09 6:13 9:38 13:18 15:18
MROCZKOWICE II 07 6:15 9:40 13:20 15:20
MROCZKOWICE I 5.1 6:18 9:43 13:23 15:23
MIRSK DK 6:20 9:45 13:25 15:25
KARŁOWICEC 6:23 9:48 13:28 15:28
ZACISZE I / SZKOŁA 6:26 9:51 13:31 15:31
WIEŻA SKRZYŻ. 6:29 9:54 13:34 15:34
GRYFÓW ŚLĄSKI – RYNEK 04 6:32 9:57 13:37 15:37
GRYFÓW ŚLĄSKI II 6:36 10:01 13:41 15:41
KRZEWIE WIELKIE 6:39 10:04 13:44 15:44
RADONIÓW 6:41 10:06 13:46 15:46
LUBOMIERZ OSIEDLE 6:45 10:10 13:50 15:50
LUBOMIERZ PRZY OBWODNICY 6:47 8:02 10:12 13:52 15:52
LUBOMIERZ / MILĘCICE 6:49 8:04 10:14 13:54 15:54
WOJCIECHÓW II 6:52 8:07 10:17 13:57 15:57
WOJCIECHÓW KOŚCIÓŁ 6:56 8:11 10:21 14:01 16:01
WOJCIECHÓW I 6:59 8:14 10:24 14:04 16:04
ZALESIE SKRZY. 7:01 8:16 10:26 14:06 16:06
PASIECZNIK PRZY BARZE 7:03 8:18 10:28 14:08 16:08
PASIECZNIK TARTAK / W POBLIŻU TARTAKU 7:05 8:20 10:30 14:10 16:10
RYBNICA VI 7:08 8:23 10:33 14:13 16:13
RYBNICA IV 7:10 8:25 10:35 14:15 16:15
RYBNICA II 7:12 8:27 10:37 14:17 16:17
SIEDLĘCIN 7:15 8:30 10:40 14:20 16:20
JELENIA GÓRA D.A. ul. Obrońców Pokoju 7:22 8:37 10:47 14:27 16:27

Rozkład jazdy obowiązuje od 01.04.2022 r

Legenda:

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
S – kursuje w dni nauki szkolnej

10 KOMENTARZE

  1. Czy nikt nie zauważył, że autobusów w stronę Gryfowa pomiędzy godziną 6.00 – 7.00 jest kilka? Natomiast w odwrotną stronę tylko jeden? A tyle się mówi o powrocie kolei, która będzie służyła za transport do pracy. Może zamiast wykładać miliony na kolej warto najpierw stworzyć połączenia autobusowe z Gryfowa do Świeradowa o godz. 6 rano. Okazałoby się ile rzeczywiście osób jest zainteresowanych takim rozwiązaniem. Chyba, że ktoś już zrobił rozeznanie rynku????

  2. A może by tak nie przez Karłowice i Zacisze tylko przez Proszowkę to tu są 2 duże zakłady do których jeżdżą osoby z Mirska i Swieradowa muszą swoimi autami jechać a dużo osób by chciało pracować a niema dojazdu na 6 rano i powrót o 14 no i druga zmiana od 14 do 22 może ktoś pomyśli

  3. A co z weekendami? Dostać się lub wydostać z/do miejscowości turystycznej w weekend jest praktycznie niemożliwe. W ogóle dziwne te godziny nawet w tygodniu. Powrót z Jeleniej ostatni o 15? A później co? To samo się tyczy kierunków Lubań i Lwówek.

  4. Czy nie można skomunikować tych kursów z pociągami?? Dlaczego autobus nie ma przystanku przy stacji kolejowej w Gryfowie Śląskim??? To samo dotyczy Lini 200. Komunikacja między sobą a muzą,JAK WIDAĆ NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU – NIE MA MIEJSCA DLA CZŁOWIEKA!!!

  5. A jak dojechać po zakupy , do lekarza , urzędu etc.z USTRONIA do Lwówka Śląskiego? Niech ktoś o tym pomyśli. Nie wszyscy mają samochody, a najstarsi mieszkańcy są w najgorszej sytuacji.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here