Od piątku 21 maja w Kinie Forum repertuar pełen Oscarowych tytułów!

1
650

Kino Forum przygotowało dla swoich widzów różnorodny i ciekawy repertuar, który prezentuje się bardzo kusząco. Szykuje się kilka interesujących premier i seansów przedpremierowych, w repertuarze oscarowe tytuły, a podczas weekendu otwarcia wszystkie bilety sprzedawane będą w promocyjnej cenie 15 zł.

 

Wszystkie pokazy odbywać się będą z zachowaniem obowiązujących wytycznych sanitarnych. Dostępnych jest 50% miejsc w każdej z sal, a podczas pobytu w kinie należy mieć zasłonięte usta oraz nos (również w trakcie seansu!) i zachowywać dystans wobec innych widzów. W kinie rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk. Kasa kina czynna jest codziennie, godzinę przed pierwszym seansem. Zachęcamy do płatności bezgotówkowej lub zakupu biletów on-line.

A co polecamy?

Tylko podczas weekendu przedpremierowe seanse filmu NA RAUSZU – nagrodzonego Oscarem dla najlepszego pełnometrażowego filmu międzynarodowego, ze świetną rolą Madsa Mikkelsena. Film opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka czegoś mocniejszego pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu alkoholu we krwi – przez cały dzień, również w pracy…

Kolejnym filmem, który przedpremierowo można obejrzeć w Forum jest NOMADLAND z oscarową rolą Frances McDormand . Główna bohaterka porzuca dotychczasowe życie w Nevadzie. Staje się nomadką, wędrowcem, który rusza, gdzie go wiatr poniesie. Podróżuje vanem, spotyka nowych, zepchniętych na margines społeczeństwa ludzi, a także odbywa podróż w głąb siebie. Film zawierający wiele refleksji, dający do myślenia i zachęcający do zastanowienia się nad własnym życiem i światem, w którym żyjemy.

Premierowo w repertuarze również zdobywca dwóch statuetek – OJCIEC, delikatna i przejmująca refleksja nad kruchością ludzkiego życia. To też wspaniały obraz pokazujący relacje między ojcem a córką. W roli głównej nagrodzony statuetką dla najlepszego aktora pierwszoplanowego – sir Anthony Hopkins.

Kolejny oscarowy tytuł to OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA – drapieżny thriller o kobiecie, która pragnie zemsty. To niesamowita kombinacja kina zemsty, komedii romantycznej i mrocznego thrillera, okraszona świetną muzyką i genialnymi stylizacjami, ze znakomitą rolą Carey Mulligan.

W repertuarze również kino familijne. Animacja – CO W DUSZY GRA zdobyła w tym roku dwa Oscary – za Najlepszą Pełnometrażową Animację oraz za Najlepszą Muzykę Oryginalną. To świetny, poruszający i podnoszący na duchu film, dobry na rodzinne wyjście do kina.

Miłośnikom twórczości Pedro Almodóvara gorąco polecamy najnowszą, krótkometrażową produkcję LUDZKI GŁOS. To pierwszy wspólny film tego hiszpańskiego reżysera i Tildy Swinton i pierwszy anglojęzyczny projekt reżysera. Kipiący kolorami i buzujący od emocji melodramat o kobiecie, która przeżywa rozstanie z ukochanym. To manifest kobiecej niezależności i siły przetrwania. Cały repertuar wraz z opisami i możliwością zakupu biletów on-line jest na stronie kina Forum www.kino.boleslawiec.pl Do zobaczenia w kinie!

Kino Forum jest znów z Wami, drodzy Widzowie ! Czekaliśmy długo na tę chwilę. Udało nam się przygotować dla Was prawdziwą filmową bombonierkę. Częstujcie się ochoczo, Smacznego !

-/BOK – MCC pozdrawia Filmowo/-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here