Siłowe zatrzymanie w Gryfowie

14
8812

Dwa policyjne radiowozy zablokowały drogę srebrnemu Audi. Jeden uniemożliwił kierowcy jazdę do przody, drugi zablokował go z tyłu. Padły głośne komendy. Kierowca chciał uciekać. Policjanci wybili szybę w aucie i wyciągnęli go z samochodu.

 

O zdarzeniu, które miało miejsce tuż przed godziną 9 w środę 5 lutego 2020 roku na rynku w Gryfowie Śląskim poinformowali nas czytelnicy.

 

st. post. Olga Łukaszewicz rzecznik Policji w Lwówku Śląskim potwierdza, iż doszło do zatrzymania. Policjanci otrzymali zgłoszenie, iż w samochodzie w rynku śpi mężczyzna, a w aucie pracuje silnik.

Gdy policjanci dotarli na miejsce okazało się, iż faktycznie mężczyzna śpi w samochodzie. Kierowca nie chciał otworzyć drzwi, a mundurowi dostrzegli, że stacyjka pojazdu jest uszkodzona. Kierowca mimo stanowczych komend policjantów nie reagował na nie i chciał podjąć ucieczkę. Funkcjonariusze wybili szybę w pojeździe i siłą wyciągnęli z niego kierowcę.

Przypuszczenia, iż auto jest kradzione okazały się trafne.

 

Więcej w sprawie będzie wiadomo dopiero po przeprowadzeniu czynności z zatrzymanym.

14 KOMENTARZE

  1. Widać jak się boi policji . Cztery dni temu ukradł ten samochód w Szklarskiej Porębie i nawet numerów nie zmienił . Policja pewnie z pięć razy tamtędy przejeżdżała jak spał , ale im się nie chciało wysiąść z samochodu . Dobrze że ktoś życzliwy doniósł że śpi , to go łaskawie zatrzymali . BRAWO

  2. Czemu ludzie nie powiecie kto to? Tylko w taki sposob jak wszyscy beda wiedziec kto stoi za tym mozna cos zrobic.Niech wiedza co za piz## nie potrafi zarobic na chleb.

  3. ziomek jak masz zamiar kogo kolwiek dojechać to pamiętaj że mój dom to moja twierdza i trochę myśl za nim coś napiszesz albo zostaw to dla siebie bo nie napisałeś którego Robaka właśnie cię pozdrawia ten naj młodszy !!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here