Seksualnie wykorzystał małoletniego. Później ukrywał się przed więzieniem

10
3401
zdjęcie poglądowe © Lwówecki.info

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Miał do odsiadki wyrok za seksualne wykorzystania małoletniego.

 

 

Wczoraj, 15 grudnia br., dzielnicowi z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim zatrzymali 22-latka, który był poszukiwany w celu odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności.

„Taki wyrok zapadł w sprawie seksualnego wykorzystania małoletniego przez mężczyznę. 22-latek został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd funkcjonariusze przetransportowali go do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.” – tłumaczy starszy sierżant Olga Łukaszewicz z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.

10 KOMENTARZE

  1. O proszę wykorzystał seksualnie małoletniego i dostał tylko 1 rok odsiadki czy to żart i w dodatku nie stawił się a w tym czasie był wstrzemiezliwy i nie zrobił krzywdy żadnemu dziecku sąd jest pewien

  2. Który to taki kochaś? Dajcie go do mnie na warsztat, to zobaczy jak wygląda prawdziwa, piękna miłość między mężczyznami. W kryminale mnie tego uczyli hehehehehe. To jest tak jakbyś nie czuł kichy przez tydzień, ale ja będę sam, a mnie uczyło pięciu. Piękne czasy co nie Tomek? Człowiek się wtedy zakochiwał i myślał że to na całe życie, a chodziło tylko o kiche. W każdym razie za to co zrobiłeś spokojnie zajade ci okrężnice bez obciążania kieszeni podatników. Jak kicha ci dobrze pęknie to odechce ci się robić takie rzeczy mały patusie… Dokąd ten świat zmierza? Czy kiedyś dostanę szansę od kobiety czy dalej będę skazany na okrężnice?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here