Rodzinny Dzień Dziecka Pełen Atrakcji

0
951

Możliwość postrzelania za darmo z różnych rodzajów broni, zawody strzeleckie, wystawa broni, grochówka wojskowa z prawdziwej polowej kuchni, pokazy pierwszej pomocy, …

 

 

W sobotę 1 czerwca oraz niedzielę 2 czerwca zapraszamy wszystkich, zarówno dzieci, jak i dorosłych, na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się na strzelnicy Zielonej w Jeżowie Sudeckim. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, które z pewnością zapewnią niezapomniane wrażenia i mnóstwo zabawy. A co najlepsze – wszystko jest za darmo!

Zawody Strzeleckie rozpoczną się o godzinie 10:00 i potrwają do 14:00.

Uczestnicy, zarówno młodsi, jak i starsi, będą mogli spróbować swoich sił w strzelaniu sportowym do tarczy. Na najlepszych czekają puchary, które zostaną wręczone o godzinie 14:15.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy malowanie twarzy, które będzie dostępne od 10:00 do 15:00. Nasze utalentowane animatorki zamienią każde dziecko w ulubioną postać z bajki lub w dzikie zwierzę.

Nie zabraknie również pysznego jedzenia. Od godziny 10:00 będziemy serwować wojskową grochówkę, pierogi oraz kiełbaski. Pamiętajcie, że te przysmaki będą dostępne tylko do wyczerpania zapasów, więc warto przyjść wcześniej!

Miłośnicy historii i militariów będą mieli okazję zobaczyć Wystawę Broni, która będzie czynna od 10:00 do 14:00. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć z bliska różnorodne egzemplarze broni i poznać ich historię.

Będzie można oddać kilka strzałów z różnych rodzajów broni bocznego i centralnego zapłonu pod opieką profesjonalnych instruktorów, również za darmo !

Przez cały czas trwania wydarzenia będzie również dostępny punkt, w którym specjaliści będą uczyć pierwszej pomocy. Od 10:00 do 14:00 każdy będzie miał szansę nauczyć się, jak prawidłowo reagować w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

Na spragnionych czekają zimne i gorące napoje, które będą serwowane od 10:00 do wyczerpania zapasów.

A to wszystko to tylko część atrakcji! W programie mamy także inne niespodzianki, które będą dostępne od 10:00 do 15:00. Zapraszamy całe rodziny na dzień pełen zabawy, nauki i pysznego jedzenia.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia. Do zobaczenia w dzień Dziecka który tylko u nas trwa DWA DNI!

Organizatorzy i Partnerzy wydarzenia

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here