Restauracja „Włoski Szyk”: Kupując dwie pizze Margheritę dostajesz gratis

3
1163
zdjęcia: Restauracja Włoski Szyk

Powstała we współpracy z Hotelem Madelaine Restauracja „Włoski Szyk” w miesiącu październiku wychodzi z promocją. Kupując dwie pizze, Margheritę dostaniesz gratis.

 

 

Dwa lata temu we współpracy z Hotelem Madelaine powstała Restauracja „Włoski Szyk”. Lokal jest częścią Hotelu przy ulicy Henryka Brodatego w Lwówku Śląskim.

– Inspiracją dla stworzenia nazwy lokalu stała się włoska pizza, której wysoko jakościowe składniki sprowadzane są prosto z Włoch – wskazują właściciele Restauracji, który zaprasza do skorzystania z październikowej promocji.

Restauracja „Włoski Szyk” w miesiącu październiku organizuje akcję promocyjną. Kupując dwie pizze, trzecią – Margheritę dostajesz gratis. Promocja obowiązuje przez dwa dni w tygodniu tj. we wszystkie październikowe poniedziałki i wtorki. Nie ma przy tym znaczenia, czy pizza będzie konsumowana na miejscu, czy będzie na wynos, czy z odbiorem własnym czy też z dowozem.

W menu Restauracji „Włoski Szyk” znajdziecie Państwo wiele różnorodnych dań, które sezonowo są zmieniane aby mieszać smaki i dostarczać Klientom niezapomnianych doznań smakowych.

Ponadto w ofercie Hotelu Madelaine oraz Restauracji „Włoski Szyk” znajdują się pakiety weselne i menu bankietowe.

Restauracja „Włoski Szyk”: +48 576 483 700
Hotel Madelaine recepcja: +48 535 262 400
ulica Henryka Brodatego 2, Lwówek Śląski

Strona www: https://www.wloskiszyk.pl

Śledź nasz profil na Facebooku, tam dowiesz się o ciekawych promocjach https://www.facebook.com/profile.php?id=100075942684336

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here