Lubomierz: Konsultacje z organizacjami pozarządowymi

10
109
Ratusz w Lubomierzu

Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz ogłasza konsultacje z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Przedmiot konsultacji: “Roczny Program Współpracy Gminy Lubomierz z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy i Miasta Lubomierz w 2020 roku.”

 

Zarządzenie-pobierz

Formularz konsultacji-pobierz

10 KOMENTARZE

  1. Niech coś zrobią z miejscami parkingowymi w tym mieście. Bo wracając po pracy nie ma gdzie auta zostawić.
    Druga sprawa to świecenie tych nowych lamp, rano w rynku jest ciemno jak w jaskini, a w innych częściach miasta lampy się świecą. W rynku jest najciemniej.

  2. Nie ma się co chwalić rynkiem wiemy że jest ładny dzięki Wiesiowi, on wniosek złożył do dofinansowania tak jak i inne gminy i miejscowości to nie jest żadną sztuką gospodarowania miastem, nie mamy nawet własnych- (ej) wodociągów,oczyszczalni,wysypiska wszystko sprzedane oddane w inne ręce Lubomierz nic nie zarabia zamiera z dnia na dzień.

  3. Burmistrz zamiast stawiać zakaz ruchu w rynku mógłby zlecić namalowanie miejsc parkingowych na środku gdzie teraz są pustki a nie wszystkie auta stają za budynkami i robi się cyrk powoli. Wystarczy zrobić miejsca parkingowe w rynku i pod znakiem z zakazem umieścić tablice “nie dotyczy mieszkańców i dostaw do sklepów”

  4. Wspaniała zmiana na lepsze miała być władzy rządzącej. Jest zmiana na lepsze dla rodziny I znajomych burmistrza …. reszta jest porażka. Brak parkingów w mieście, nawet pracownicy gminy nie mają Gdzie zaparkować- parkują na prywatnym podwórku. Kostka w mieście…. zobaczymy jak będą ludzie po.niej chodzić.w zimie …

  5. Obcy ludzie parkują na moim podwórku, a ja sam po pracy nie mam gdzie auta zostawić. Zróbcie miejsca pracy w Lubomierzu to chętnie się auta pozbędę. Zbędny koszt.
    A puki co zróbcie coś bo dla ludzi, czyli miejsce dla mieszkańców.

  6. Zakazem wjazdu koło złotego rogu nie Przejmuje się wiele osób, wtym radni…, a co służby miejskie na to…na weekend czy po południu to dopiero każdy jedzie jak chce i staje gdzie chce

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here