Praca dla spawacza, stolarza i pracownika załadunku

0
2444
GOLDBECK Comfort

Za innowacyjnymi technologiami i pomysłami zawsze stoją ludzie. Ludzie tacy jak my. Zmieniamy branżę budowlaną od ponad 50 lat. Nasz przepis na sukces? Pasja do budownictwa!

GOLDBECK w Polsce działa od 1997 r. Zgodnie z hasłem „building excellence” realizujemy projekty budowlane w sposób ekonomiczny i szybki. Dbamy przy tym o środowisko i o odpowiednią funkcjonalność.

Nasze zakłady w Rakowicach Małych k/Lwówka Śl. i w Toruniu produkują elementy żelbetowe na potrzeby budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego dla rynku niemieckiego oraz polskiego.

Nieustannie rozwijamy swoje technologie, a do realizowanych przez nas licznych projektów potrzebujemy nowych pracowników, którzy z sercem chcą rozwijać naszą firmę. Szukamy osób z sektora budowlanego, którzy razem z nami będą kształtować przyszłość branży, rozwijać przedsiębiorcze myślenie i nieprzerwanie tworzyć innowacyjne procesy.

Sprawdź aktualne oferty na naszej stronie www.goldbeck.pl i aplikuj poprzez zakładkę „Znajdź stanowisko” lub zgłoś się bezpośrednio do siedziby firmy w Rakowicach Małych 17.

Aktualnie dla naszego zakładu w Rakowicach Małych k/Lwówka Śl. poszukujemy osób na stanowiska:

Spawacz

Zakres zadań:

  • Spawanie elementów stalowych w konstrukcjach systemowych

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze Mag
  • Doświadczenie zawodowe w spawaniu – min. 0,5 roku
  • Zaangażowanie, rzetelność i dokładność

Stolarz budowlany

  • przygotowywanie elementów składowych do budowy formy
  • złożenie elementów formy w całość
  • modernizacja i przeróbka istniejących form

Wymagania:

  • umiejętność odczytywania rysunków technicznych,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśla/stolarz
  • obsługa elektronarzędzi

Pracownik załadunkowy

  • składowanie elementów betonowych w magazynie wyrobów gotowych
  • załadunek elementów betonowych na samochody ciężarowe
  • pilotowanie operatorów wózków jezdniowych

Wymagania:

  • możliwość pracy na wysokości
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic ogólnego przeznaczenia

Zatrudnionym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pracę na miejscu, bez delegacji
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • pakiet socjalny

-/GOLDBECK Comfort sp. z o.o./-