Powiat Lwówecki: Kluczowe Projekty Drogowe 2020 rok

13
1687
droga remont nawierzchnia asfalt modernizacja Popielówek
droga Lubomierz - Popielówek

W roku 2020 Powiat Lwówecki konsekwentnie rozwijał swoją sieć dróg, inwestując w kluczowe projekty mające na celu poprawę jakości infrastruktury komunikacyjnej.

 

Przedstawiamy trzy istotne przedsięwzięcia drogowe:

Droga Powiatowa 2535D Lubomierz – Popielówek

– Koszt inwestycji: 184 133 zł
– Dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego: 88.800 zł
– Środki własne Powiatu: 95.333,03 zł

Przebudowa Mostu JNI w Strzyżowcu, w ciągu Drogi Powiatowej 2401D:

– Szacowany koszt: 480 299,58 zł
– Subwencja ogólna: 239.948 zł
– Środki własne Powiatu: 240.351,70 zł

Przebudowa Drogi Powiatowej 2510D Pokrzywnik – Pasiecznik:

– Koszt inwestycji: 348 515,58 zł
– Dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego: 257.040 zł
– Środki własne Powiatu: 91.475,58 zł

Te inwestycje są dowodem na zaangażowanie Powiatu Lwóweckiego w tworzenie bezpiecznych, funkcjonalnych i nowoczesnych tras komunikacyjnych.

-/Powiat Lwówecki/-

13 KOMENTARZE

  1. Następne plany co jest do cholery , mydlą ludziom oczy inwestycje w swoich portfelach już mają zaplanowane ,kiedy most w Pławnej będzie ukończony, kładą asfalty z byle czego w Pławnej już dziury się pojawiają a kiedy droga była robiona ,pozatym zaniedbane pobocza ,pasy na przejściach dla pieszych nie widoczne bierzcie się do roboty a nie tylko plany

  2. Zgadzam się. Po remoncie drogi w Płóczkach dolnych a minęło zaledwie bodajże 2 lata. Pobocza już popękane a miejscami dziury na poboczach. Pytanie czy to wina ciężarówek czy to wuszerka a nie porządna nawieszchnia?

    • Droga pasiecznik lwowek nie przejezdna stwarza zagrożenie dla życia, to jest piorytet. Powiat lwowecki się nie rozwija. Każde otwarcie sklepu dino jest sukcesem dla powiatu, jest to dowod na brak inwestycji które by mogły zmienić powiat.

  3. Dk30, obwodnica Radoniowa, Droga ma juz 20 lat, czy widzieliscie tam dziure lub pekniecia? A tu po remoncie po 2, 3 latach droga do remontu. Ale o to chodzi zeby robic a nie zeby bylo zrobione….

  4. Droga Lwówek-Pasiecznik tragedia .No ale strategiczne drogi w Pokrzywniku,Sobocie i Lubomierzu zrobione. 7 kwietnia wypada już tym pseudoradnym powiatowym podziękować odpowiednio.

  5. Zanim jeden z drugim napiszecie komentarz, sprawdźcie najpierw status drogi. Łatwo napisać, pomyśleć trudniej. Lwówek ma wam robić wojewódzką na Pasiecznik? Wokół Mirska praktycznie wszystko zrobione. Wokół Gryfowa i Lubomierza też całkiem sporo. Wleń ostatnio też coraz lepiej. a że kwoty ofert są wywalone w kosmos to ciekawe skąd taki Powiat ma znaleźć kasę…

  6. W demokracji parlamentarnej na złą radę jest sposób – trzeba kandydować, wygrać wybory i wtedy
    można ustanawiać własny standard radnego. To takie proste.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here