Policjanci zakończyli poszukiwania za zaginionym mężczyzną

0
2746

12 września br. na terenie gminy Lubomierz i Gryfów Śląski prowadzone były działania poszukiwawcze za zaginionym 31-latkiem. W poszukiwanie zaangażowani byli funkcjonariusze z Policyjnej Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej, a także pozostali policjanci z Gryfowa Śląskiego. Ponadto do działań dołączyli druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gryfowie Śląskim. Działania zostały zakończone po kilku godzinach odnalezieniem zaginionego mężczyzny.

 

 

12 września w godzinach popołudniowych Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 31-letniego mieszkańca gminy Lubomierz. Do działań natychmiast przystąpiły patrole policyjne z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim oraz Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim. Ponadto ogłoszono alarm dla Policyjnej Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej, która podjęła szeroko zakrojone działania poszukiwawcze na terenie dwóch gmin: Lubomierz i Gryfów Śląski, wykorzystując do tego specjalistyczny sprzęt oraz angażując tropiącego psa służbowego.

Po kilku godzinach odnaleziono zaginionego mężczyznę i przekazano pod opiekę medyków, tym samym zakańczając działania poszukiwawcze.

-/sierżant sztabowy Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl/-


NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here