Policja weszła do mieszkania. Kobieta wyskoczyła z 2 piętra

18
3841

Trudno powiedzieć, czy była to próba ucieczki przed policją, która chciała zatrzymać młodą kobietę czy raczej próba samobójcza.

 

Młoda kobieta słysząc, że do mieszkania weszli policjanci wyskoczyła przez okno z drugiego piętra.

To wówczas policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim realizowali działania ukierunkowane na zatrzymanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości oraz organów ścigania.

„Podstawą poszukiwań są najczęściej nakazy, postanowienia lub zarządzenia wydane przez właściwe organy, tj. sądy lub prokuratury obligujące Policję do ustalenia miejsc przebywania, a następnie zatrzymania osób poszukiwanych.” – tłumaczy oficer prasowa lwóweckiej policji.

I taki nakaz zatrzymania młodej mieszkanki Lwówka Śląskiego policjanci otrzymali od sądu, który wcześniej wydał wyrok wobec kobiety. Na jego podstawie mundurowi udali się pod jeden z wytypowanych adresów, gdzie mogła przebywać poszukiwana 28- latka. Po wejściu na drugie piętro budynku mundurowi zapukali do drzwi.

„Na miejscu policjanci zastali matkę, która poinformowała, że córki nie ma w domu. Jednocześnie usłyszeli hałas dobiegający spoza budynku. Jak się okazało 28- latka chcąc uniknąć zatrzymania, celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu, wyskoczyła przez okno.” – wyjaśnia policjantka.

Policjanci natychmiast pobiegli do kobiety, by udzielić jej pierwszej pomocy. Kobieta przeżyła upadek z drugiego piętra. Na miejsce wezwane zostało pogotowie. 28- latka z licznymi złamaniami została przetransportowana przez Zespół Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

18 KOMENTARZE

 1. Do negocjator jakie szkolenia może teraz za każdym razem olicjanci mają ustawić pod oknem materac albo drabinę aby poszukiwany lump lub lumpiara mogli sobie zejść chciała to miała kradło się dobrze a jak trzeba odpowiedzieć za grzechy to panika i ucieczka a teraz z moich podatków trzeba przestępcę leczyć w szpitalu w ciorty z nią i jej zdrowiem.

  • Ciekawe czy Byś tak samo pisał jak by chodziło o Kogoś z Twojej najbliższej rodziny?, Czemu Ludzie nie próbują pierw popatrzeć na wszystko ze wszystkich stron, co czują w takiej chwili rodzice Tej Kobiety?, tylko zaraz osądzają i potępiają, jak to mówią punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

 2. Kłamcy właśnie szkolenia A nie wzięli kobiety dowód i pozwolili kawę zrobić wielka mi to policja a starsza kobiete na glebę położyć normalne to jest

 3. Po mojego sąsiada przyjechała Policja z Lwowka,sąsiad uciekł i przez okno wsiadł na rower i uciekł.Przyjechali pan i pani Policjanci ,dobrze że ten sąsiad nie ukradł im tego radiowozu.Ja wiem że do Policji teraz przyjmują każdego,że pisowską milicją zostać to obciach……ale jakieś minimum powinni stawiać.

  • I to jest dobrze napisane, bo przed każdą akcją pierw trzeba zrobić rozeznanie co i jak i przewidzieć co się może w czasie akcji się wydarzyć, od tego Oni Są żeby bezpiecznie Kogoś zatrzymać.

  • Policja powinna przewidzieć każdą ewentualność, Młodych się straszy więzieniem, pokazuje się filmy jak są traktowani Przestępcy w więzieniach i co robią Osadzeni Nowemu Więźniowi, to po porostu nie wytrzymała psychicznie i tyle, ale Policjanci powinni przewidywać takie momenty i przeciwdziałać nim.

   • Ale nawywijać na tyle żeby groziło jej więzienie to już nie była za słaba psychcznie?? Policja może i nie jest ok . Ale bądź co bądź młodzież jest okropna narkomani kurestwo i złodziejstwo to są teraz wzorce do naśladowania.

 4. Do Anonim człowieku zanim coś napiszesz pomyśl, biedactwo przestaszyła się i skoczyła, mogła wcześniej myśleć nie wiadomo ile gówna wcześniej narobiła wtedy się nie bała?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here