Policja ujawnia dane zaginionego mężczyzny. Może go widzieliście?

4
3301
fot. KPP Lwówek Śląski

Mężczyzna wyszedł z domu w kwietniu i nie ma z nim kontaktu. Policjanci od dawna prowadzą poszukiwania zaginionego, jednak dopiero po dzisiejszych bezskutecznych poszukiwaniach w terenie zdecydowali się podać do publicznej wiadomości zdjęcie i dane zaginionego.

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim prowadzą poszukiwania za zaginionym Remigiuszem Rewers (36 lat), mieszkańcem Łupek (gm. Wleń).

Remigiusz Rewers (lat 36, zam. Łupki) dnia 23 kwietnia 2020 roku wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Funkcjonariusze od tego czasu podęli szereg działań, aby ustalić gdzie mężczyzna może przebywać, niestety ze skutkiem negatywnym.

Jeżeli ktokolwiek mógłby posiadać informacje na temat miejsca przebywania zaginionego lub okoliczności zaginięcia prosimy o kontakt pod nr tel. 47 87 35 200 – zwraca się z prośbą sierż. Olga Łukaszewicz rzecznik lwóweckiej policji

 

Trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny

Poszukiwania zaginionego mężczyzny

4 KOMENTARZE

  1. Myślisz,że wszyscy na internecie siedzą i praca na tym się opiera.To są działania nie tylko internet,wywiad z bliskimi, rozeznanie w środowisku, sprawdzanie rozmów telefoniczntch itd. I Ty myślisz,że Amerykę odkryłes piszac ,że może on coś w Lubomierzu. Ameryki nie odkryłes to kto inny i zostaw służbom to co robią, bo oni się na tym znają.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here