Lubomierz: Targnął się na życie

12
10051
zdjęcie poglądowe

Na chwilę obecną trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii, do której doszło w Lubomierzu. Wczoraj znaleziono tam zwłoki mężczyzny, który powiesił się.

 

Po południu służby otrzymały zgłoszenie o wisielcu. Informację przekazał właściciel starego, niezamieszkałego , dawnego obiektu produkcyjnego budynku. Na miejsce zadysponowany został patrol policji, prokurator, lekarz oraz firma pogrzebowa Samson z Lwówka Śląskiego, która zabezpieczyła zwłoki. Mężczyzna nie żył już od dłuższego czasu. Jego identyfikacja jest utrudniona. Policja wykluczyła udział osób trzecich.

Tożsamość denata nie jest na chwilę obecną jeszcze znana. Nie wiadomo także w jakich okolicznościach doszło do tragedii i jak dawno temu. To wszystko ma wyjaśnić sekcja oraz czynności wyjaśniające. Aczkolwiek wśród mieszkańców już od wczoraj mówi się, kto to i z jakich powodów targnął się na życie.

 

12 KOMENTARZE

  • Spoczywaj w pokoju. “Jesteś” w pamięci. Wiele fajnych wspomnień.
   Może kiedyś ktoś nakręci film o Twoim życiu.
   Pozdrawiam. Byłeś mądrym człowiekiem z wielkim sercem.

 1. Szkoda chłopa, Pewnie wszyscy tak widzieli i pomagali mu, że efekty widać, tak samo z urzędami, tak nam pomagają ze patrza nas wykończyć i zgnoic,to ich cel, nie pomoc, parę niefortunnych zdarzeń w życiu np. Wyrok sądu oczywiście w pełni sprawiedliwy i utrzciwy, ale tylko dla swoich, później paru urzędników którzy mają na celu cie tylko zniszczyć, w sumie tylko to umieją i robią, i tak to wygląda, rodzina nie widzi lub nie pomoże a czasem się przyłoży swoimi zachowaniami i podejściem, i klops, sam coś o tym wiem bo przerabiam to, oczywiście nie musi tak być w tym przypadku, ale najczęściej tak jest, znieczulica ludzka i to parszywe zaklamane państwo z ich podejściem do człowieka aby mu dowalic +słaba psychika i niema życia, a każde jest cenne, oczywiście nie dla zusu czy innych urzędasów, najgorsze jest wtedy gdy nikt bliski nic nie zauwazy i nie zdarzy pomoc komus

 2. popieram cie SZAKAL!!!!!! PIĘKNIE to ujołeś!!!!!!!!!! jestem w podobnej sytuacji ale wieszać się na razie nie będę!!!!!!!! RODZINA????????z rodzinom to tylko na zdjęciu jest pięknie ,a jak potrzeba to jej nie ma!!!!!! ,a puzniej som efekty!!!!!!

 3. On się powiesił w domu lalek w lubomierzu nie polecam tam wchodzić to może się zawalić zawsze w każdym monecie to się zawali i wogule to jest bardzo nie ostrożne nie polecam tam wchodzić

 4. Ja nie napisalam hahahaha, tylko tak jak Ci ludzie skomentowali post, tak samo ja skomentowałam, że ortografia kleka.
  Ja również nie wiem wszystkiego, ale jak juz się gdzies wypowiadam to sprawdzam poprawność “nieznanych” słów

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here