Podziękowania dla adwokata Ernesta Ziemianowicza

0
1006

Już po raz drugi członkowie Stowarzyszenia Motocyklistów Leopolis Bikers organizują MotoMikołajki. W dniu 14 grudnia udają się z paczkami do dzieci z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Płakowicach.

To wspaniała akcja, która nie mogłaby się odbyć bez wsparcia ludzi dobrej woli, którzy pomagają Moto Mikołajom.

Z głębi serca wyrażamy wdzięczność dla Kancelarii Adwokackich – Adwokata Ernesta Ziemianowicza, który wykazał się niezwykłą hojnością oraz zaangażowaniem w naszą akcje. Dzięki Tobie jesteśmy w stanie ją zrealizować.piszą w podziękowaniach członkowie Stowarzyszenia Motocyklistów Leopolis Bikers z Lwówka Śląskiego, którzy za pomoc i poświęcony czas dziękują także Pani Joannie Troszczyńskiej– Giera.

 

Przypominamy, iż motocyklowi Mikołaje cały czas potrzebują wsparcia, żeby jak najbardziej uszczęśliwić podopiecznych z MOW.

Co zbieramy? Przybory szkolne: długopisy, kredki świecowe, pastele, kredki ołówkowe, farby plakatowe, akwarele, ołówki, gumki do ścierania, bloki techniczne, rysunkowe, bloki kolorowe, zeszyty, flamastry, kleje, pędzelki, plastelinę, linijki, ekierki, cyrkle, kątomierze, nożyczki, piłki, balony, etc… – tłumaczą motocykliści ze Stowarzyszenia Leopolis Bikers

Wszystkie rzeczy można zostawić we Lwówku Śląskim w sklepie GraMa na ul. Sienkiewicza 40, oraz w Pławnej Dolnej w sklepie Kropka lub u naszego skarbnika Pławna Górna 91.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here