Podejrzany o zabójstwo został zatrzymany

0
6211

Dzięki nieocenionej pomocy mieszkańców gminy Mirsk podejrzany o zabójstwo kobiety został zatrzymany. Do zatrzymania doszło w pobliżu miejsca gdzie zginęła trzydziestolatka. 

 

 

Dramat rozegrał się w sobotni wieczór w Kłopotnicy w gminie Mirsk. To tam pobita została trzydziestolatka z powiatu karkonoskiego. Mimo reanimacji kobiety nie udało się uratować. 

– Wczoraj, o godzinie 19:11, zespół D0218 czyli ZRM Gryfów Śląski otrzymał wezwanie do miejscowości Kłopotnica, gdzie świadkowie zdarzenia wezwali Pogotowie do pobitej kobiety. Po dotarciu na miejsce zdarzenia poszkodowaną znaleziono bez oznak życia – nasi ratownicy medyczni podjęli niezwłocznie próbę ratowania kobiety i prowadzili reanimację przez ponad 20 minut. – wyjaśnia rzecznik prasowy Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze, który dodaje, iż niestety, ze względu na odniesione obrażenia, kobieta nie przeżyła i nasze działania ratownicze zostały zakończone krótko po godzinie 20:30.
 

Podejrzany oddalił się z miejsca zbrodni. Od wczoraj trwały intensywne poszukiwania podejrzanego o pobicie ze skutkiem śmiertelnym trzydziestoletnia.

 

 

Komunikaty o podejrzanym opublikowała policja. Informacja pojawiła się także na lwówecki.info. W niedzielne przedpołudnie 4 czerwca jeden z mieszkańców gminy Mirsk dostrzegł podejrzanego. Po przekazaniu informacji policji funkcjonariusze KPP Lwówek Śląski zatrzymali mężczyznę.

To kolejny przykład współpracy mieszkańców z organami ścigania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w regionie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here