Podawała się za adwokatkę i oszukiwała seniorów. Rozpoznajesz?

4
1983

Bolesławieccy policjanci, pod nadzorem prokuratora, prowadzą śledztwo w sprawie oszustw na szkodę mieszkańców Bolesławca. Do zdarzeń doszło 30 i 31 października 2023 roku. Policyjny rysownik wykonał portret pamięciowy sprawczyni, który publikujemy. Jeśli ktoś rozpoznaje kobietę, prosimy o kontakt z bolesławiecką Policją.

 

 

 

Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego bolesławieckiej jednostki Policji, pod nadzorem miejscowej Prokuratury Rejonowej, prowadzą śledztwo, w ramach którego poszukują kobiety, która 30 i 31 października 2023 roku dokonała oszustwa na dwóch seniorach. Kobieta, podając się za adwokata, wyłudziła od pokrzywdzonych pieniądze.

W toku prowadzonego postępowania, na podstawie podanego rysopisu, policyjny rysownik z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu sporządził portret pamięciowy sprawczyni.

Rysopis poszukiwanej kobiety: szczupła budowa ciała, wiek około 30 lat, 180 cm wzrostu, włosy koloru blond, proste do ramion.

W chwili oszustwa kobieta ubrana była w pikowaną kurtkę koloru beżowego.

Jeśli ktoś z Państwa ma podejrzenia, co do osoby pasującej do portretu pamięciowego, prosimy o kontakt z bolesławieckimi policjantami mailowo: [email protected]. lub telefonicznie: tel. 47 873 3291 lub 47 873 32 82.

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here