Pięściarze KS Box wracają z obozu sportowego

5
426

Progres dostrzegalny gołym okiem mówią rodzice i przyznają to sami zawodnicy KS BOX Lwówek Śląski, którzy wracają z dziesięciodniowego międzynarodowego obozu sportowego w Łukęcinie.

 

Za nimi dziesiątki godzin spędzonych na treningach, ćwiczeniu kondycji i techniki pod okiem znakomitych trenerów. Wiary w umiejętności i możliwości dodać miały sparingi. I tak też się stało. Jak oceniają to rodzice młodych ludzi, zawodników KS BOX Lwówek Śląski, którzy zakończyli obóz sportowy postępy widać gołym okiem.

W tegorocznym obozie organizowanym przez Stowarzyszenie Boks Lubin i Box Gym Dreger pod szyldem Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży udział wzięło czworo zawodników KS Box. W Łukęcinie trenowali wspólnie z pięściarzami z Legnicy, Świdnicy, Dzierżoniowa i Bolesławca a także zawodnikami z Niemiec oraz Włoch.

Postępy do znakomity prognostyk przed planowanymi przez trenera Zygmunta Wieliczko sparingami oraz być może już wkrótce udziałem w zawodach.

5 KOMENTARZE

    • Póki się nie wyprostuje spraw stowarzyszenie to wszystko jest towarzysko Panie Ciekawski. Stary zarząd nie chce się rozliczyć z dokumentacji i trzeba łazić po sądach. Widać że pan nie jest na bieżąco wystarczy śledzić lwóweckie info i będzie pan wiedział panie Ciekawski.

  1. Sukcesem jest to, że młodzież ćwiczyć w pocie czoła w czasie wolnym, daje z siebie ile tylko może zamiast pić, ćpać i dewastować np. miasto.

    Ale niestety średnioogarnięte niemoty, które robią “pod górkę” u obecnie już pod siebie nie zrozumieją takiego poświęcenia, bo mówią tylko daj i wyciągają ręke po więcej … a w d byli w g widzieli.

    Gratulacje dla młodzieży i trenerów.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here