Patrz gdzie parkujesz, bo odholują ci auto

5
342

Nawet kilkaset złotych może cię kosztować gapiostwo. W centrum Lwówka Śląskiego zmianie ulega organizacja ruchu. W wielu miejscach gdzie dotychczas mieszkańcy parkowali auta obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się.

 

Znaki mówiące o zakazie już pojawiły się na kilku ulicach. Stanęły tam znaki B-36+T24 oznaczający zakaz zatrzymywania z tabliczką wskazującą, że pozostawiony pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela.

Warto w najbliższych dniach zwracać uwagę na znaki i na to gdzie się parkuje. Najlepiej już dziś poszukać sobie dobrego miejsca poza centrum.

 

5 KOMENTARZE

  1. W czasie LLA zmniejsza się ilość miejsc parkingowych dla mieszkańców, a wystawcy dostają normalne przepustki wjazdowe i parkują tam gdzie mogliby mieszkańcy, zajmując miejsca przez cały weekend. Jutro się zacznie… jak zwykle. Mieszkańcy są już od dziś uziemieni, bo wystawcy przyjechali. Jak wyjadą to już nie wjadą (nie będzie miejsca). Ciekawe kiedy ktoś z tym zrobi porządek. Wystawca powinien otrzymywać zezwolenie na wjazd tylko na czas wypakowania/zapakowania towaru, a parkować na specjalnych parkingach tworzonych na LLA poza strefą zamieszkania.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here