Organizatorzy protestu rolników dziękują za wsparcie

13
754

Za nami trzeci protest rolników na terenie powiatu lwóweckiego. Jego organizatorzy dziękują kierowcom za wyrozumiałość i składają podziękowania wszystkim osobom ich wspierającym.

 

 

W imieniu organizatorów protestu rolników z dnia 20 lutego 2024 r. chcielibyśmy gorąco podziękować osobom wspierając nas.

Dziękujemy licznej grupie rolników z terenu powiatów lwóweckiego i lubańskiego, którzy przyłączyli się do akcji protestacyjnej manifestując na drodze krajowej nr 30 od Olszyny do Pasiecznika oraz tym rolnikom, którzy manifestowali na obwodnicy Radoniowa. Dziękujemy pszczelarzom, myśliwym i samorządowcom wspierającym nasz protest. Za obecność na proteście i słowa wsparcia dziękujemy Panu Markowi Chrabąszczowi oraz Adamowi Skrzydłowskiemu Burmistrzom Gminy i Miasta Lubomierz.

Serdeczne podziękowania składamy także wszystkim osobom wspierającym nas w trakcie akcji – Paniom, które przygotowały posiłki, Panu Jerzemu Horbacz – Piekarnia Cukiernia M & J Horbacz, Panu Jarosławowi Mielniczyn właścicielowi firmy Solar Eco Energia, a także Panu Olgierdowi Poniźnikowi oraz pracownikom Urzędu Gminy i Miasta Gryfów Śląski.

Podziękowania kierujemy również do Pana inspektora Jarosława Barana Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim oraz funkcjonariuszy KPP w Lwówku Śląskim za profesjonalizm prowadzonych działań.

Najserdeczniejsze podziękowania za wyrozumiałość składamy kierowcom, wszystkim tym osobom, które stały w korkach i które dotknęła nasza akcja. Szanowni Państwo, obecna sytuacja zmusza nas do walki w obronie naszych gospodarstw, obrony polskiego rolnictwa i polskiego konsumenta m.in. przez zalewającymi nasz rynek produktami rolnymi z Ukrainy.

Jeszcze raz wszystkim wspierającym protestujących rolników z całego serca dziękujemy.

Organizatorzy protestu,
Gryfów Śląski 20.02.2024 r

13 KOMENTARZE

 1. Kierowcy raczej byli poirytowani bo niczemu nie są winni nie mają wpływu na żądania rolnikow .rolnicy powinni okupować siedziby odpowiedzialne za rolnictwo, bo co takie blokowanie drug rolnicy oprócz frustracji wściekłośc kierowców przyniesie, ? Rolnicy wybrali zły kierunek dochodzenia swoich roszczeń blokując drogi tylko kierowcow wkurzyl Nic więcej .i żadne podziękowania na nim nie zrobi wrażenia bo co cielęciną za kierownicą w kierunku rolnikow polecialo to tylko kierowcy wiedzą nawet będąc po stronie rolnika.

  • Kierowco, myślisz jak dziecko. Chciałbyś rolników wysłać pod siedziby państwowe ? Przecież po urzędnikach to wszystko spłynie, oni mają to w nosie.
   Jestem pełen uznania dla manifestujących. Oni protestowali nie przeciwko nam – zwykłym kierowcom. Oni protestowali przeciwko szaleńczej manii rządzących popierania głupoty i zaprzedania kraju. Strajk rolników widzę jako próbę zerwania z hasłem Sług Ukrainy, dziś ukraińskie zboże, jutro ukraińskie makarony, pojutrze wódka.
   Szacun dla polskiego rolnika. Może dzięki niemu zwykli, sfrustrowani kierowcy przejrzą na oczy.

  • Każdy jest winny kto zgadza się na niszczenie polskiej gospodarki polskiego rolnictwa i wolności. I dopóki tego ludzie nie zrozumieją i sie nie zjednoczą będą zalewać mąż trocizną od wschodu i niszczyć od zachodu.

 2. Ja jestem kierowcą i popieram. Jak ktoś nie rozumie i widzi tylko czubek swego nosa to trudno. Jedz paszę z Ukrainy bez badań. Dróg pisze się przez Ó. To tyle! POPIERAM WAS

 3. paskudny komentarz i wyjatkowo egoistyczny ja akurat dojezdzam do pracy i stalam ,owszem,ale rozumiem wspieram i jak bedzie trzeba to stane z rolnikami a panu KIEROWCA zycze zeby otworzyly sie oczy i zamiast pomstowac niech wysiadzie i chwile choc bedzie z rolnikami bo za chwile bedzie za pozno i tak,niech strajkuja u nas w Warszwie i w Europie

  • Może i paskudny tylko szefa nie obchodzą jakieś protesty dla szefa liczy się ze się spóźniłeś szefa nie interesuje że przyczyną spoznienia jest stanie w korku ja nie jestem przeciwko rolnikom tylko uważam że blokowanie dróg jest bez sensu nie skuteczne

 4. Wspierajmy w sposób aktywny bojkotując długoterminowo produkty które zawierają płody rolne z Ukrainy.
  Trzymajcie się rolnicy jesteśmy z wami!

 5. Tylko dlaczego kierowca ma za to cierpieć jadąc do pracy czy w pracy się spóźnisz z robotą do roboty kierownik nie opieprzy rolnika tylko kogo???ja nie mam nic do rolników wręcz podziwiam że światek piątek zero chrobowego urlopu muszą zapie….. tylko że protest na drogach nic nie da

 6. Kierowco, masz rację. Twoją rację rozumiem i się z nią zgadzam.
  Popatrz tylko inaczej na ten obłudny świat. Amerykańce toczą wojnę z ruskimi, giną Ukraińcy a my dostajemy rykoszetem.
  Może ten strajk rolników przyczyni się do zawarcia pokoju ? Wierząc w to, zapomniałam już o 2 godzinach które straciłam w korku a które w przyszłym tygodniu muszę odrobic.

 7. Rolnicy informowali wcześniej gdzie będą blokady i w jakich godzinach więc wiedząc, że masz gdzieś jechać trzeba było wybrać drogi na których blokad nie było. Ja popieram protest choć nie jestem rolnikiem.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here