Młoda kobieta chciała popełnić samobójstwo

1
7639
zdjęcie poglądowe

Młoda, około trzydziestoletnia kobieta chciała skończyć swoje życie. Podjęła desperacki krok i postanowiła wyskoczyć z okna.

 

Kilkanaście minut przed południem służby otrzymały wiadomość o próbie samobójczej młodej kobiety, która chciała wyskoczyć z okna. Zdarzenie miało miejsce w Skale koło Lwówka Śląskiego. Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy strażaków z Lwówka Śląskiego a także patrol policji i zespół ratownictwa medycznego.

Na szczęście kobietę szybko udało się powstrzymać i zabrać z okna. Jak mówią mieszkańcy to już nie pierwsza interwencja policji u tej pani. Z wstępnych ustaleń mundurowych wynika, iż kobieta leczy się psychiatrycznie. Po przebadaniu przez pogotowie została zabrana do szpitala dla nerwowo i psychicznie chorych w Bolesławcu.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

1 KOMENTARZ

  1. Pani powinna być zabrana ale na odwyk dla alkoholików. Niestety kolejny raz uczciwie pracujący ludzie, płacący podatki pokryją koszta akcji ratowniczej oraz pobytu w szpitalu, ponieważ Pani ma wstręt do pracy, uwielbienie dla alkoholu i łatwych pieniędzy z socjalu

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here