Okradł pasażerkę samochodu, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych

0
2101
zdjęcie poglądowe

Ku przestrodze. 32- latek po siłowym otwarciu drzwi pojazdu, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, uderzając kobietę siedzącą jako pasażer wyrwał z jej rąk torebkę.

 

32-latkek po siłowym otwarciu drzwi pojazdu, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, uderzając kobietę siedzącą jako pasażer wyrwał z rąk torebkę. Jego łupem padło mienie o wartości około 2700 zł. Były to pieniądze, karty płatnicze, telefon komórkowy, dokumenty i inne drobne przedmioty. – relacjonuje młodszy aspirant Beata Sosulska- Baran z jeleniogórskiej policji.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 11. w ostatnim dniu starego roku w Jeleniej Górze. Jak przyznaje policja, szybka reakcja kierowcy oraz pasażerki w celu odzyskania skradzionej torebki okazała się skuteczna. Napastnik na widok mężczyzny i kobiety porzucił torebkę na pas zieleni i zaatakował kierowcę pojazdu. W wyniku bójki, mężczyzna, który stanął w obronie poszkodowanej pasażerki doznał obrażeń głowy i innych części ciała.

W międzyczasie na miejsce wezwana została policja. 32- latek został ujęty przez jeleniogórskich policjantów i osadzony w areszcie.

W dniu 01.01 br. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Prokuratora Rejonowego w Jeleniej Górze zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres dwóch miesięcy. – dodaje policjantka.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here