Obława na złodziei, którzy ukradli BMW z dzieckiem w środku

13
11264

Pomóż ustalić sprawców kradzieży samochodu BMW 630i GT G32 2019 r. w kolorze ciemnogranatowym i namierzyć samochód!

 

Na terenie powiatu lwóweckiego i bolesławieckiego prowadzona jest obława policji na złodziei, którzy ok. godz. 21 sprzed marketu SAWCZAK w Gryfowie Śląskim ukradli samochód BMW GT 630i w kolorze ciemno granatowym.

skradzione BMW GT6 zdjęcie udostępnione przez poszkodowanych

Podejrzani podjechali najprawdopodobniej samochodem Audi w kolorze jasnym (szarym) na zgorzeleckich numerach rejestracyjnych. Jednak jak zwracają uwagę czytelnicy, tablice rejestracyjne Audi prawdopodobnie pochodziły z innego samochodu – Mondeo Kombi 1996 – 2001 r.

Jeden z podejrzanych ubrany był w kurtkę w kolorze granatowym, z białymi zamkami i granatowe jeansy. Drugi miał na sobie kurtkę w kolorze bordowym.

Złodzieje ukradli samochód, w którym znajdowało się dziecko. Dopiero po przejechaniu kilkuset metrów bandyci wyrzucili z auta chłopca.

Trwa policyjna obława na przestępców. Jednak ci są bardzo zdesperowani i jak mówią nam czytelnicy przełamali jedną z policyjnych blokad. Ok. godz. 23:30 podejrzani skradzionym samochodem przejeżdżali drogą z Ocic do Zabłocia.

Złodzieje nie mogą wyłączyć auta, bo nie mają kluczyka. Póki auto jeździ to jest szansa na ich zatrzymanie. Pomóżcie, udostępnijcie! Zwracamy się do wszystkich osób, które posiadają informacje o podejrzanych oraz miejscu, w którym znajduje się samochód o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem 112.

Odzyskano skradziony samochód. Złodzieje zatrzymani

13 KOMENTARZE

  1. Nie ma to jak nasza policja złodzieje przejechali przez nich i pojechali dalej zamiast strzelać to myśleli że grzecznie poproszą o zatrzymanie a ci się zatrzymają :0

  2. Nie gaszę auta bo się silnik grzeje taki sezon, u nas pod piekarnią rano wystarczy stanąć do wyboru do koloru samochodów nawet kiedyś babka z niemowlakiem zostawiła i poszła po bułki tam kolejka auto sobie działa odpalone, niech się cieszą że to nie jacyś amatorzy którzy by dziecku coś bardzo złego zrobili w panice a wypuścili. Auto to tylko kawałek stali tańsze czy droższe pewnie było ubezpieczone.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here