Nowy komendant Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim

28
8420
insp. Jacek Bandyk - fot. Policja Lwówek Śląski

To, o czym mówiło się od kilku dni stało się faktem. Policja potwierdza zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.

 

“24 listopada 2020 roku Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu powierzył obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim inspektorowi Jackowi Bandykowi. Zastąpił na tym stanowisku komisarza Wojciecha Czafurskiego”. – potwierdza sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski.

“Komendant Jacek Bandyk rozpoczął służbę w Policji w 1992 roku, gdzie przechodził wszystkie szczeble zawodowego awansu. Pierwsze kroki w naszej formacji stawiał w legnickich oddziałach prewencji, aby po kilku latach podjąć służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Złotoryi. Tam pracował na stanowiskach wykonawczych komórki ruchu drogowego. Ciężka praca, stałe podnoszenie kwalifikacji zaowocowało awansem na stanowisko kierownika Referatu Ruchu Drogowego złotoryjskiej komendy. Kolejne lata, to kolejne wyzwania i kolejne osiągnięcia”.– informuje rzecznik lwóweckiej policji i dodaje:

“W 2008 roku insp. Jacek Bandyk po raz kolejny awansował. Został Naczelnikiem Wydziału Prewencji w Bolesławcu. Również tutaj zaangażowanie i profesjonalizm zostały zauważone oraz docenione. Po 3 latach służby w Bolesławcu insp. Jacek Bandyk został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego w Zgorzelcu”.

W styczniu 2016 roku Jacek Bandyk został mianowany na Komendanta Powiatowego Policji w Złotoryi, gdzie do 23 listopada 2020 roku sprawował nadzór nad pionem prewencji. Od dziś jest Komendantem Powiatowym Policji w Lwówku Śląskim.

28 KOMENTARZE

  1. Same sukcesy aż mało miejsca w kartkach czas i jeszcze raz czas i zobaczymy kto będzie miał rację. Co niektórzy otworzą oczy albo co innego i właśnie………nastąpi koniec

  2. Super zastąpił pan młynaża z młyna w Debowym Gaju który został Policjantem..Zapewne po 7miesiacach piastowania stanowiska sporo ma za kołnierzem skoro tak szybko wyleciał z Gniazdka

  3. Wielkie gratulacje Panie Komendancie. Pana operatywność i sumienna praca znana w całym województwie, ale ma jednostka szczęście w końcu ktoś wyciągnie ją z marazmu i podniesie morale policjantów.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here