Cross Gryfitów – ostatnia prosta

0
307

Przygotowania do Crossu Gryfitów 2019 na ostatniej prostej. Trwa produkcja medali i koszulek, wolontariusze stowarzyszenia Aktywny Gryfów Cross Gryfitów kończą pracę przygotowawcze na trasie. Państwo nadal mogą wziąć udział w wydarzeniu, zapisy wciąż trwają i potrwają do końca. Do wyboru biegi na dystansach 10 i 21km, wyścig MTB 21/41km, marsz Nordic Walking o długości około 7km. Przygotowywane są również atrakcje dla najmłodszych, 1 czerwca odbędą się biegi, a 2 czerwca wyścig rowerowy „Gryfuś na dwóch kółkach”.

 

Trasa poprowadzi malowniczymi ścieżkami wokół Jeziora Złotnickiego. Start na gryfowskim rynku, meta na tzw. bulwarze nad Kwisą, gdzie będą odbywać się Kwisonalia. Zapisy odbywają się za pomocą platformy e-gepard.eu, z wyłączeniem marszu Nrodcic Walking, na który zapiszą się Państwo w biurze zawodów i imprez dla dzieci, na które zapisy będziemy prowadzić w biurze zawodów i na terenie Kwisonaliów.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału, warto spróbować swoich siła na naszej wymagającej trasie. Prezentujemy Państwu projekty koszulek i medali, które otrzyma każdy uczestnik oraz mapkę trasy.

 

Zapisy:
Bieg Gryfitów 10km: https://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/723
Bieg Gryfitów 21km: https://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/731
Rowerowy Cross Gryfitów 21km: https://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/733
Rowerowy Cross Gryfitów 42km: https://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/734

Jeśli chcecie połączyć bieganie z jazdą na rowerze zapisujcie się na duathlon:
Duathlon mały: https://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/735
Duathlon duży: https://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/736

 

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here