Napad na sklep spożywczy w Olszynie. Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy. WIDEO

6
2797

Do napadu na sklep spożywczy w Olszynie tuż przy drodze wojewódzkiej nr 30 doszło w sobotę rano, 31 lipca. O 8:31 zamaskowany sprawca wszedł do sklepu z młotkiem w ręku i po sterroryzowaniu obsługi ukradł kasetę z pieniędzmi.

 

Jesteśmy w posiadaniu wideo, na którym widać przebieg zdarzenia. Sprawca w pobliskich zaroślach oczekiwał na moment, gdy w sklepie nie będzie klientów. W dogodnej chwili wszedł do sklepu i gumowym młotkiem zaczął niszczyć jego wyposażenie. Jedyne słowa jakie wypowiedział do ekspedientki to „dawaj kasę”, uderzył kilka razy w samą kasę porwał kasetkę z pieniędzmi i uciekł w kierunku z którego przyszedł.

Szczęśliwie, poza zrabowanymi pieniędzmi i zniszczonym mieniem, nikomu nic się nie stało.

Na załączonym wideo dobrze widać, że przestępca przygotował się do napadu. Wiadomo jedynie, że jest to osoba o szczupłej budowie ciała, około 170 cm wzrostu. Na głowie miała kask i wystające spod niego włosy podobne do peruki, rękawiczki, drelichowe ubranie i oklejone taśmami buty.

Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy. Jeżeli ktoś widział osobę w podobnym ubraniu, bądź zarejestrował to wideorejestrator, proszony jest o kontakt z dyżurnym KPP w Lubaniu 47 87 34 200 lub pod nr 112.

-/eLuban.pl/-

6 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here