Młodzi mieszkańcy powiatu lwóweckiego ranni w wypadku

7
287

Autem podróżowały cztery młode osoby. Wszyscy z powiatu lwóweckiego. Dwoje nastolatków (16-latka i 18-latek) trafiło do szpitala ze złamaniami.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 21:00 w Bolesławcu.

O zdarzeniu informują bolesławieckie media. Portal Istotne.pl relacjonuje: Kierowca jadący od strony ulicy Lubańskiej nie wyhamował na skrzyżowaniu z ulicą Garncarską, wyleciał z drogi i wpadł do parku. Samochód marki Volkswagen uderzył w drzewo.  Autem podróżowały cztery młode osoby. Wszyscy z powiatu lwóweckiego. Dwoje nastolatków (16-latka i 18-latek) trafiło do szpitala ze złamaniami.

Dziennikarzom udało się ustalić, iż volkswagenem kierował 20-latek, który nie był pod wpływem alkoholu.

Sprawa będzie mieć swój finał w sądzie

 

7 KOMENTARZE

  1. Zabrać prawko. Musiał mieć minimum 150km/h nim wypadł z drogi. Do tego proszę zbadać krew pod względem spożywania narkotyków, podkreślając krew. Lwowecka policja ma test na ślinę ktory bada do 20godzin wstecz, a Piko które jest sprzedawane we Lwówku trzyma dwa dni śmiało.

    • ZA TAKIE BUM NA PEWNO ZABIORĄ PRAWKO .TO ŻE MIAŁ DZWONA NIE MUSIAŁ BYĆ NAĆPANY .WYSTARCZY; SZPAN ,BRAWURA , MŁODY GNIEWNY . PATRZĄC NA WRAK JAKI ZOSTAŁ TO W TYM WSZYSTKIM KIEROWCA MA SZCZĘŚCIE ŻE NIKT NIE ZGINĄŁ ,ŻE TYLKO DWOJE RANNI BO TYLKO O DWÓJCE RANNYCH JEST W ARTYKULE A O STANIE KIEROWCY I CZWARTEGO PASAŻERA NIC NIE MA .CIEKAWE DLA CZEGO?

    • Naprawdę 140km/h ? Przy tej predkosci uderzając w nieruchomy obiekt bylaby smierc na miejscu.. A z tego co wiem to kierowca mial skrecona kostke.. Pasażer zdarte przedramie gorzej oczywiscie z osobami które NIE ZAPIELY PASOW moim zdaniem jechał autem max 70-80km a to ze hamulce przestaly dzialac to poprostu nieszczęście. Wazne ze wszyscy zyja i nikomu nic nie jest powaznego ale prosze bez komentarzy ze na blacie bylo 140km/h..

  2. Mam prawo jazdy = jestem super kierowca który pokieruje samochodem w każdych warunkach przy każdej prędkości. Nie to tak nie działa. Fizyka 2x szybciej 4x większa energia.

  3. Brak ostrożności i brawura nie jednego doprowadziła do śmierci. Całe szczęście że nikomu nie zrobili krzywdy swoimi wybrykami. Kara najsurowsza, to może się nauczą. Widzę że w powiecie lwóweckim co chwilę dochodzi do podobnych wydarzeń. Więcej czasu poświęcę na pisanie artykułów o waszym regionie, może ludzie zobaczą i jakoś na to zareagują.
    Daję 0.

  4. tragedia współczucie całe szczęście ze nikt nie zginął patrząc na to co zostało z auta to cud ze tylko połamania .NIC NIE piszą o stanie zdrowia kierowcy I TYM CZWARTYM PASAŻERZE CO Z NIMI ??

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here