Młoda kobieta zabita w Lubaniu

0
442

Z niepotwierdzonych informacji wynika, iż kobieta miała zaledwie 23 lata i zginęła od ciosów siekierą. Motywem mogły być narkotyki.

Ostatnie dni przynoszą sporo tragicznych informacji. Wczoraj informowaliśmy o zabójstwie w Bolesławcu i prawomocnym wyroku dla mordercy i gwałciciela z Lubania. Również w dniu wczorajszym w Lubaniu doszło do kolejnego zabójstwa. Jak ustalił portal eLuban.pl około 20. w jednej z kamienic przy ulicy Zawidowskiej doszło do zabójstwa młodej kobiety.

Z niepotwierdzonych źródeł wiemy, że doszło do rodzinnej tragedii. Od ciosów ostrym narzędziem zginąć miała młoda matka. Poszkodowany ma być również jeden z członków rodziny.

 

Policja dla dobra śledztwa nie udziela żadnych informacji. Otrzymaliśmy jedynie potwierdzenie, że domniemany sprawca zabójstwa został zatrzymany.

Z komentarzy pod artykułem wynika, iż kobieta miała zaledwie 23 lata i pochodziła z Siekierczyna. „…zaatakował ja siekierą. Brata zaatakował nożem chłopak po kilku wizytach w psychotyku może z 22 lata ma. Pewnie uznają go za niepoczytalnego…” – czytamy w jednym z komentarzy. Internauci twierdzą, że motywem mogły być narkotyki. Oficjalnych informacji w tej sprawie jeszcze nie ma.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here