Piękna wizytówka Jeżowa Sudeckiego. Tylko, po co te sztachety?

0
528

Widoczne z daleka tablice mają witać wjeżdżających do Jeżowa Sudeckiego gości, promować Gminę i budować jej wizerunek. Jednak elegancki wygląd tablic psują podpierające je od tygodni sztachety.

 

Od kilku tygodni wjeżdżających na teren Gminy Jeżów Sudecki gości witają tablice z logo Gminy. Takie wizytówki ustawione zostały przy wszystkich dogach wjazdowych na jej teren. Łącznie jest ich dziesięć. Oprawione w ciemne drewno wyglądają naprawdę ładnie. Jest jednak drobny szkopuł, na który uwagę zwracają nam czytelnicy. Otóż te piękne witacze do dziś popodpierane są sztachetami. Takie podpórki psują wygląd tych instalacji i raczej nie budują pozytywnego wizerunku Gminy.

„Co to za inżyniery robiły” – pyta czytelnik, który zwraca uwagę na problem.

O listwy podpierające witacze i to, dlaczego stoją tak długo zapytaliśmy Panią Ewę Nidzgorską Sekretarz Gminy Jeżów Sudecki. Ta tłumaczy nam, iż listwy zostały zamontowane w celu ustabilizowania konstrukcji w trakcje jej montażu. Pani Sekretarz przyznaje także, iż już dawno listwy powinny zostać zdjęte, jednak pracownik, który się tym zajmował jest na urlopie.

Dziś – po naszym telefonie – sprawa ruszyła z miejsca. Jak zapewnia Pani Nidzgorska montująca tablice firma została powiadomiona o konieczności niezwłocznego zdjęcia podpórek. Te wkrótce mają zniknąć.

Teraz Jeżów Sudecki będzie mógł pochwalić się pięknymi witaczami, których wiele miast i gmin będzie mogło pozazdrościć.

 

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here