Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej „4” dziewcząt i chłopców igrzysk dzieci

0
599

Dnia 14 marca 2024 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gryfowie Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej „4” Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2011).

 

 

Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim oraz SP 1 w Gryfowie Śląskim. Zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego. Zwycięskie drużyny będą reprezentowały Powiat Lwówecki w Finale Strefy Jeleniogórskiej, który odbędzie się 22 marca 2024 roku w Kamiennej Górze dla dziewcząt oraz 20 marca 2024 roku w Lubawce dla chłopców.

Gratulacje dla wszystkich drużyn i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Przebieg zawodów:

DZIEWCZĘTA:

SP Wleń 2 : 1 SP 1 Gryfów Śląski
SP Pławna 1 : 2 SP Rębiszów
SP Wleń 0 : 2 SP 2 Lwówek Śląski
SP 1 Gryfów Śląski 1 : 2 SP Rębiszów
SP Pławna 1 : 2 SP 2 Lwówek Śląski
SP Wleń 0 : 2 SP Rębiszów
SP 1 Gryfów Śląski 2 : 1 SP Pławna
SP Rębiszów 2 : 1 SP 2 Lwówek Śląski
SP Wleń 0 : 2 SP Pławna
SP 1 Gryfów Śląski 1 : 2 SP 2 Lwówek Śląski

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce – SP Rębiszów, op. Arkadiusz Dołęga
II miejsce – SP 2 Lwówek Śląski, op. Grzegorz Połaczewski
III miejsce – SP 1 Gryfów Śląski, op. Karolina Harmacińska
IV miejsce – SP Pławna, op. Jolanta Śliwińska
V miejsce – SP Wleń, op. Janusz Janur

SKŁADY DRUŻYN:

SP Rębiszów: Emilia Bielecka, Hanna Czarnecka, Oliwia Główczyk, Lena Kowalska, Milena Kubis, Maria Maksymowicz, Weronika Pisarczyk, Sara Sokołowska, Laura Warda, Samanta Zborowska.
SP 2 Lwówek Śląski: Hanna Gelleta, Amanda Jakubowska, Aleksandra Liput, Aleksandra Malczewska, Oliwia Nowakowska, Julia Szandrowska, Zuzanna Szandrowska, Polina Ulko.
SP 1 Gryfów Śląski: Justyna Apolinarska, Milena Jasińska, Michalina Jaworska, Zuzanna Koko, Zuzanna Kopczyńska, Zofia Kostrzewska, Julia Kowalska, Lena Kozak, Lena Łukasik, Oliwia Mlonek, Nikola Świętochowska
SP Pławna: Magdalena Babicz, Lena Bilińska, Anna Decowska, Marlena Ławruk, Nikola Matuszewicz, Barbara Miter, Wiktoria Staszkowian, Wiktoria Sulich, Jessica Szyler, Liliana Wróblewska
SP Wleń: Anna Babicz, Wiktoria Borkowska, Hanna Kodzis, Zuzanna Pożoga, Nadia Rykaczewska, Maja Wróbel, Marcelina Wróbel, Nadia Wziątek

CHŁOPCY:

SP Wleń 1 : 2 SP Giebułtów
SP 2 Lwówek Śląski 0 : 2 SP 1 Gryfów Śląski
SP Wleń 2 : 0 SP 2 Lwówek Śląski
SP Giebułtów 0 : 2 SP 1 Gryfów Śląski
SP Wleń 2 : 0 SP 1 Gryfów Śląski
SP Giebułtów 2 : 1 SP 2 Lwówek Śląski

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce – SP Wleń, op. Janusz Janur
II miejsce – SP 1 Gryfów Śląski, op. Beata Hryciew-Listwan
III miejsce – SP Giebułtów, op. Tomasz Gajewski
IV miejsce – SP 2 Lwówek Śląski, op. Grzegorz Połaczewski

SKŁADY DRUŻYN:

SP Wleń: Antoni Klimek, Mateusz Kupczyk, Antoni Libowiecki, Mateusz Michalczuk, Hubert Mrozik, Jakub Odziemek, Oskar Olearczyk, Grzegorz Ostasz, Maciej Wójcik
SP 1 Gryfów Śląski: Maciej Baszak, Rafał Kowalski, Oskar Lisowski, Alex Moch, Filip Nowosielski, Natan Pogorzelski, Natan Sułkowski, Filip Szlas, Alan Wiśniewski, Nikodem Żuraw
SP Giebułtów: Błażej Balcerzyk, Wiktor Jadczak, Emil Musztafa, Mikołaj Orkowski, Piotr Stankiewicz, Wojciech Stępień, Karol Szczekulski, Bartosz Świacki
SP 2 Lwówek Śląski: Wiktor Baszak, Marcin Cieślak, Filip Grześków, Dawid Fojna, Dominik Matkowski, Olaf Poniźniak, Kacper Przybyło, Bartosz Sojka.

Opracował: G. Połaczewski

no images were found

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here