Policjanci wezwani na interwencję domową zabezpieczyli narkotyki

3
1487

Nieoczekiwany efekt miała policyjna interwencja domowa, do której zostali wezwani funkcjonariusze z Lwówka Śląskiego. Policjanci ujawnili w mieszkaniu zgłaszającego środki odurzające. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

 

Do zatrzymania mężczyzny doszło podczas interwencji domowej w jednym z mieszkań na terenie Lwówka Śląskiego. W nocy z niedzieli na poniedziałek Oficer Dyżurny lwóweckiej Policji otrzymał zgłoszenie o głośno zachowującej się kobiecie w mieszkaniu zgłaszającego.

Po przybyciu na miejsce interwencji uwagę funkcjonariuszy zwróciły uwagę puste zawiniątka z folii aluminiowej oraz otwarte zawiniątko, w którym znajdował się susz roślinny.

Policjanci dokonali przeszukania pozostałych pomieszczeń, w wyniku którego ujawnili również kryształki koloru biało żółtego. Z uwagi na podejrzenie, że mogą być to środki prawnie zabronione 39- latek został zatrzymany, a ujawnione substancje zabezpieczone. Badanie testerem narkotykowym potwierdziło, iż była to metamfetamina oraz marihuana.

Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

-/sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski/-

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here