Lwówek Śląski: Zbigniew Boczar z medalem podczas debiutu w kulturystyce

2
754

W dniach 12-14 lipca 2019 roku w Sopocie odbyły się XII Zawody w Kulturystyce i Fitness Sopot.

W zawodach tych swój debiut na scenie kulturystycznej miał mieszkaniec Lwówka Śląskiego – żołnierz 23 ŚPA w Bolesławcu Zbigniew Boczar. Mimo, iż był to jego debiut udało mu się wywalczyć BRĄZ przegrywając jedynie z doświadczonymi zawodnikami posiadającymi wiele sukcesów na swoim koncie z mistrzostw Polski i Europy.

Jako zawodnik wyciskania sztangi ewidentne wyróżniał się na tle pozostałych zawodników umięśnieniem i jakością mięśni klatki piersiowej, przez co nawet sędziowie byli pod wrażeniem formy, jaką przygotował przechodząc ze skrajnej dyscypliny. Forma startowa, jaką zaprezentował na scenie była tak dobra, że na tle pozostałych zawodników wyglądał jak zawodowiec, a nie jak debiutant, którym był. Dzięki swojej determinacji i wynikom, jakie osiąga śmiało można stwierdzić, że jest najbardziej utytułowanym żołnierzem w Bolesławcu w sportach siłowych jak również sylwetkowych, z którymi rozpoczął przygodę i w najbliższym czasie ma zamiar potwierdzić w kolejnych zawodach sylwetkowych jak i w wyciskaniu sztangi (z tej dyscypliny nigdy nie zrezygnuje, bo dzięki niej nauczyłem się bardzo dużo).

W niedługim czasie na ekranie kin pojawi się film nawiązujący do zawodów w kulturystycznych organizowanych w Sopocie pt. „Sopotmymotivation”, w którym będzie można zobaczyć Zbigniewa Boczara. Więcej zdjęć i relacji na profilach społecznościowych Facebook i Instagram.

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here