Lwówek Śląski: Mistrz blokowania

12
2151
zdjęcie nadesłane przez czytelnika

Po serii materiałów o „mistrzach parkowania” zmieniamy nieco temat wskazując na kolejny problem, o którym informują nas czytelnicy.

 

Sprawa dotyczy jednokierunkowej ulicy Słowackiego w Lwówku Śląskim, która często jest zablokowana przez pojazdy zaopatrzenia. – Dzisiaj byłem świadkiem 19 minutowego postoju (rozładunku) – pisze nasz czytelnik – Dodam, że auto poruszało się dodatkowo po pasie zieleni. Wiele aut wyjeżdżających w tę uliczkę było zmuszonych wycofać się. Ale włączone światła awaryjne chyba zezwalają na takie zachowanie. – dodaje ironicznie czytelnik, który przesyła zdjęcia ciężarówki blokującej ulicę.

Chwilę później ciężarówka stała na zakazie utrudniając przejazd ulicą 10 Dywizji.

zdjęcie nadesłane przez czytelnika
zdjęcie nadesłane przez czytelnika

12 KOMENTARZE

  1. Ludzie, nie bądźcie już tacy pretensjonalni. Przecież do pizzerii to zaraz pójdziesz na pizze, a kto ma towar im odwieźć….. To nie nowobogacki cwaniak który furą za bańkę podjeżdża pod same drzwi supermaketu czy na podstawie fałszywej karty parkingowe parkuję na miejscu dla inwalidów, a człowiek który rozwozi towar. Gdzie ma stanąć? 300 metrów od restauracji i na plecach nosić? W Gryfowie pod Pasją tacy nowobigaccy parkują pod samym wejściem na chodniku na zakazie- zmuszając do pieszych do chodzeniu po jezdni – a policja ślepa!

  2. Czepianie się bez potrzeby. Rozładuje i pojedzie dalej. To samo z kurierem.
    Z drugiej strony właściwie dlaczego nie wyznaczyć tam miejsca parkingowego dla Kruka służącego tylko do rozładunku i z zakazem zatrzymywania się innych pojazdów w godzinach 8-18?

    Dzisiaj jakiś kozak zaparkował na przeciw szpitala wyjeżdżając na chodnik pomiędzy słupkami. To jest dopiero inwalidztwo umysłowe.

  3. Ten cały czytelnik, który tak skrupulatnie dokumentuje prace kierowców dostarczających towar niech sam spróbuje takiej pracy zobaczymy gdzie zaparkuje żeby rozładować towar w tych ciasnych uliczkach

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here