Lwóweccy policjanci na granicy

3
1851

Funkcjonariusze lwóweckiej jednostki Policji, wspierają działania Straży Granicznej, wynikające z tymczasowego przywrócenia kontroli granicznej osób przekraczających granicę państwową oraz z zamknięcia niektórych przejść na granicy z południowymi sąsiadami naszego województwa.

Od 17 marca policjanci ze Lwówka i Gryfowa Śląskiego całodobowo zabezpieczają przejście graniczne z Czechami w Czerniawie, które jest całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego i pieszego.

Wszystkie działania służb mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Ponadto funkcjonariusze wspierają służby sanitarne i sprawdzają czy osoby z powiatu lwóweckiego objęte kwarantanną domową przebywają w wyznaczonym miejscu oraz czy nie potrzebują pomocy.

Policja apeluje o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb.

 

-/ Policja Lwówek Śląski /-

3 KOMENTARZE

  1. Po co policja na przejściach granicznych. Niech zajmą się bezpieczeństwem wewnątrz kraju. Od pilnowania granic jak sama nazwa wskazuje jest Straż Graniczna, albo wojsko.

  2. Coz za determincja i zaangazowanie bylego rzecznika policji ze lwowka. Czyzby wraz z objeciem nowej funkcji??? . Widzialem go dzis na granicy jak bulki roznosi. Wiecej reki ci nie podam ide na chorobowe

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here