Kto dokonał kradzieży i zdemolował domek letniskowy

6
2360
zdjęcie poglądowe

Jedni całe życie ciężko pracują inni wolą „łatwy chleb”, wolą ukraść a czego się nie da zabrać to zdemolują. Taka sytuacja miała miejsce w weekend. Pomóż odnaleźć złodziei.

 

W weekend doszło do włamania i kradzieży z posesji w Lupkach koło Wlenia. Z domku letniskowego skradziono miedzy innymi kosiarkę, dwie kosy spalinowe, dwie piły motorowe Stihl, narzędzia typu wkrętarki, Karcher, agregat prądotwórczy, drabinę składaną, 120 kilogramowy piec, dwa przęsła ogrodowe, furtkę, huśtawki tupu ,,bocianie gniazda oraz różne zabawki i bardzo wiele innych, drobnych przedmiotów.

Oprócz kradzieży zdemolowano wiele rzeczy.

Poszkodowana właścicielka zwraca się do wszystkich osób, które wiedzą kto dokonał kradzieży, lub gdzie znajdują się skradzione rzeczy z prośbą o kontakt pod numerem telefonu: 884 013 014 zapewniając anonimowość oraz nagrodę za pomoc.

Wszelkie informacje można także przekazywać dzwoniąc anonimowo na numer 112. Sprawa została zgłoszona na policję.

6 KOMENTARZE

    • Zamiast tak gadać zadzwoń i zasugeruj kto to może być, nie składasz oficjalnego oskarżenia bo to tylko domysły mogące ułatwić znalezienie sprawców i robisz to “do ucha” jednej osoby więc pomóż.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here