Piłkarze Stelli organizują zbiórkę. Rzeczy zawiozą na granicę

1
329

Piłkarze i działacze Klubu Sportowego Stella Lubomierz chcą dołożyć cegiełkę do akcji pomocy dla Ukrainy. Organizują zbiórkę darów, które zawiozą na granicę.

 

„Nie potrafimy patrzeć obojętnie na dramat naszych sąsiadów – postanowiliśmy dołożyć swoją cegiełkę do pomocy!” – tłumaczą i organizują zbiórkę dla potrzebujących, w ramach której chcą zebrać: odzież, koce, rzeczy pierwszej potrzeby higienicznej, jak również żywności z długim terminem ważności.

Jednocześnie piłkarze z Lubomierza zapewniają, że zebrane rzeczy dostarczą pod granicę ukraińską, gdzie te zostaną one rozdane potrzebującym.

„Przebieg akcji będziemy relacjonować na naszej facebook’owej stronie, tak byście mieli pewność i satysfakcję uczynionego dobra! Posiadamy odpowiednie nakłady sił i determinacji (co czasem uda się pokazać na boisku) – dziś chcemy połączyć je z waszą empatią i dobrocią – RAZEM MOŻEMY UCZYNIĆ ŚWIAT MINIMALNIE LEPSZYM…” – MKS Stella Lubomierz.

Piłkarze z Lubomierza trenują we wtorek i czwartek, o godzinie 17:00 (trenujemy przez około 1,5 h) na boisku “Orlik” w Lubomierzu. To tam w godzinach treningów można dostarczać pomoc. Ale jeżeli ktoś chciałby wesprzeć akcję w innych porach proszony jest o kontakt pod numerem tel.: 570 449 557 (Grzegorz Siedlecki). Piłkarze zapewniają, że sami zorganizują odbiór rzeczy.

1 KOMENTARZ

  1. Skontaktować się trzeba z organizacjami zajmującymi się tym. W telewizji właśnie mówili co potrzeba i bardzo bardzo .Dziękują za wsparcie ale często takie działania z partyzanta dezorganoizuje ich działania. Ale godne pochwały działania

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here