Koronawirus: W Lwówku Śląskim rusza punkt pobrań

6
4759
zdjęcie poglądowe (fot. Lwówecki.info)

Od dziś w Lwówku Śląskim rusza punkt pobrań materiału biologicznego do badań w kierunku wykrycia wirusa SARS-CoV-2, w którym pobierany jest materiał na podstawie zlecenia lekarskiego.

 

Prezes Powiatowego Centrum Zdrowia w Lwówku Śląskim informuje, że z dniem 1 września 2020 r. Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o. z siedzibą w Lwówku Śląskim uruchamia: Punkt pobrań materiału biologicznego do badań w kierunku wykrycia wirusa SARS-CoV-2, w którym pobierany jest materiał na podstawie zlecenia lekarskiego.

Punkt funkcjonuje:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 12.00 w Budynku Przychodni przy ul. Morcinka 7 w Lwówku Śląskim – wejście boczne od strony ul. Przyjaciół Żołnierza.
  • w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 12.00 – 14.00 w przystosowanym kontenerze zlokalizowanym przy Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej przy ul Kościelnej 21 w Lwówku Śląskim.

Osoby zgłaszające się do punktu przyjmowane są bez uprzedniej rejestracji.

Tel. do kontaktu: 75 782 0182 lub 75 782 0168.

6 KOMENTARZE

    • Komentarz w punkt!!!! Tej kobiety, pożal się Boże nazywanej ‘panią doktor’ już dawno nie powinno tu być. To wstyd, że taki człowiek jest trzymany na tak odpowiedzialnym stanowisku. Zero empatii, zero wiedzy i po prostu brak kultury i człowieczeństwa!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here