Salon Fryzjerski i Kosmetyczny Perfect Beauty ZAPRASZA

0
2934

Stres, pośpiech, zła dieta, stylizacja na gorąco, czy zabiegi chemiczne. To tylko niektóre czynniki, na które narażone są nasze włosy. Każdy z nich wpływa niekorzystnie na ich kondycję, co szybko staje się widoczne. Dlatego zawsze warto korzystać z usług profesjonalistów.

 

Mieszczący się w Lwówku Śląskim przy ulicy Orzeszkowej 21 Salon Fryzjerski i Kosmetyczny „Perfect Beauty” – jak zapewnia nas jego właścicielka – to miejsce, w którym doświadczeni fryzjerzy zadbają nie tylko o profesjonalne wykonanie fryzur, zdrowie włosów, ale także o ich dobrą kondycję.

Salon „Perfect Beauty” oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych z zastosowaniem nowoczesnej technologii oraz najwyższej, jakości kosmetyków o działaniu kondycjonującym, odżywczym a także rekonstruującym.

W ofercie salonu jest strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, ale także stylizacja, koloryzacja, trwała ondulacja, keratynowe prostowanie włosów, czy regeneracja włosa.

Salon Fryzjerski i Kosmetyczny „Perfect Beauty” to nie tylko usługi fryzjerskie, ale także szereg zabiegów kosmetycznych: makijaż permanentny – brwi, oczu, ust, depilacja laserowa, podologia, manicure, pedicure, mezoterapia bezigłowa i mezoterapia igłowa, oraz peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, peeling kwasami, fale radiowe, ultradźwięki, dermomasaż, sonoforeza, czy liposukcja.

Czas spędzony w naszym salonie będzie czasem relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności. A zabiegi kosmetyczne pozwolą „doładować baterie”, odzyskać harmonię duszy i ciała, a także zapewnią szybkie i widoczne efekty” – mówi właścicielka Salonu pani Bożena Sawicka, która zaprasza także do korzystania z solarium.

Salon Fryzjerski i Kosmetyczny „Perfect Beauty” czynny jest: od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 a w soboty od godz.: 9:00 do godz.: 15:00. W celu umówienia wizyty warto zadzwonić pod numer: 609 710 072.

Więcej na profilu: Salon fryzjerski Perfect Beauty