Koniec Zjednoczonej Prawicy

13
768
Jarosław Gowin (fot.: Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii)

W dniu dzisiejszym Prawo i Sprawiedliwość podjęło decyzję o zakończeniu projektu Zjednoczonej Prawicy – mówił Jarosław Gowin tuż po konferencji prasowej, na której to nie premier osobiście, a rzecznik rządu zakomunikował o tym, iż Mateusz Morawiecki zwrócił się do prezydenta o odwołanie Gowina ze stanowiska wiceministra.

 

Ze względu na słabe działania dotyczące ważnych i kluczowych ustaw dotyczących obniżenia podatków, premier Mateusz Morawiecki zwrócił się dzisiaj do Prezydenta RP z wnioskiem o odwołanie wicepremiera Jarosława Gowina. – informował Piotr Muller.

Nie bez znaczenie z pewnością dla zaistniałej sytuacji jest fakt sprzeciwiania się Gowina ustawie „lex TVN” oraz rozwiązaniom podatkowym w Polskim Ładzie.

Czy PiS znajdzie – w taki, czy inny sposób – wsparcie podczas głosowań nad kluczowymi ustawami, czy wkrótce czekać nas będą przedterminowe wybory?

13 KOMENTARZE

 1. Jak zwał tak zwał. Na miejsce Gowina i jego posłów, zaprzedańców i kolaborantów PIS już znalazł i ciągle szuka następnych. Wstyd i hańba, takie jednorodne, wręcz monolityczne ugrupowanie komunikuje się za pomocą rzecznika,,. A gdzie zasady przyzwoitości ? Władza, po trupach, utrzymać władzę – to cel Naczelnika Państwa i jego świty. Nic innego.

 2. Cała ta farbowana tzw ,,zjednoczona prawica”
  to MAFIA, kasta TŁUSTYCH KOTÓW kaczyńskiego.
  OBŁUDA, Złodziejstwo, ZACOFANIE, prymitywizm, NEPOTYZM i
  MAFIA głupiego i zacofanego bosa-prezesa o chorych ambicjach !
  Polska to ojczyzna wolnych ludzi !
  Chcecie nam zabrać wolność dostępu do informacji ??
  Łajdacka mafio ,,zjednoczonej prawicy” ?
  WOLNE MEDIA, WOLNE SĄDY WOLNI POLACY !
  PRECZ Z PISOWSKĄ MAFIĄ,KTÓRA SZKODZI NASZEJ POLSCE !
  WASZ KONIEC NADCHODZI !
  ODPOWIECIE ZA WSZYSTKO ZŁO, KTÓRE WYRZĄDZILIŚCIE POLSCE I POLAKOM !

 3. Ile partii zaliczył pan G? Zamiast gwiazdorzyć powinien się zabrać do solidnej pracy, bo tu jakoś osiągnięć brak. Labilność nie budzi zaufania. Czas pokaże o co tak naprawdę panu G. chodzi.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here