Śmiertelny wypadek w Nowogrodźcu.

1
3926
zdjęcia: Bolec.info

Mimo reanimacji nie udało się uratować życia 44- letniego mężczyzny, który prowadząc osobowe Renault zderzył się z ciężarówką. To czwarty śmiertelny wypadek w te wakacje na terenie Dolnego Śląska i 73 w kraju.

 

 

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło w południe w poniedziałek 10 lipca w Nowogrodźcu koło cmentarza na wyjeździe w kierunku Bolesławca.

asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska Oficer Prasowa Policji w Bolesławcu potwierdza nam, iż doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kierujący osobowym Renault wyjechał z drogi podporządkowanej i zderzył się z ciężarówką przewożącą drewno. Niestety, mimo reanimacji 44- letni mieszkaniec Zielonej Góry zmarł.

Okoliczności zdarzenia na miejscu badają cały czas bolesławieccy policjanci.

zdjęcia: Bolec.info
zdjęcia: Bolec.info

1 KOMENTARZ

  1. Wyrazy współczucia dla rodziny, a na marginesie: ciężarówki przewożące drewno zwłaszcza te do tartaku w Gościszowie w ogóle nie przestrzegają ograniczeń prędkości w terenie zabudowanym. Dwa razy byłem przez nie wyprzedzany w Zebrzydowej przed przejazdem kolejowym, ja jechałem 50km/h- one z ładunkiem nawet nie zwolniły po wjeździe do wioski. Od razu wyprzedzały.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here