Kolejny mistrz parkowania w Lwówku Śląskim

14
3046
zdjęcie nadesłane prze czytelnika - DZIĘKUJEMY

Niebywałą fantazją popisał się kierowca Hyundaia na jeleniogórskich numerach rejestracyjnych, który w czwartkowe przedpołudnie zaparkował swoje auto na chodniku blokując drogę do przejścia dla pieszych.

 

Jak poinformowali nas czytelnicy około godz. 9., w czwartek 23 czerwca 2022 roku na chodniku prowadzącym do przejścia dla pieszych położonego na Alei Wojska Polskiego w Lwówku Śląskim, vis a vis wydziału ksiąg wieczystych lwóweckiego sądu ktoś pozostawił Hyundaia.

Nie wiadomo, czy auto się zepsuło i resztkami sił dotarło tylko do tego miejsca, czy raczej kierowca widząc pobliski parking cały zajęty „wyskoczył na chwilę”.

Tak czy inaczej patrząc na powyższe zdjęcie trudno nie odnieść wrażenia, iż przydałaby się tu laweta.

14 KOMENTARZE

 1. W takich miejscach powinno występować nagłe nadprzyrodzone zjawisko utraty powietrza z 4 kół jednocześnie bez ich uszkodzenia. Słychać było dawniej o często występujących anomaliach tego typu w podobnych przypadkach. 😉

  Jasne, “po cichu” można zaparkować w miejscu niedozwolonym, ale takie dzbaństwo to mistrzostwo świata.

 2. Do anonim: dobre pytanie, tak to jest w naszym powiecie, że osoby posiadające “większe wpływy i znajomości” pozwalają sobie na wszystko, bo mają np. lepsze auto, znajomości…i wszystko im wolno. W Gryfowie “pewnym osobom” również pozwala się na więcej.

  • Takie służby mamy. Kumoterstwo i znajomości. Lepiej szczyla z piwem złapać niż komuś znanemu w lwóweckiej “elycie” wlepić mandat za ewidentne wykroczenie, żeby się nauczył.

 3. Jak wszędzie w Polsce- czym grubszy porfel tym prawo ma się głebiej w 4 literach.W cywilizowanym świecie blokada na koło ,mandat i za drugi taki wygłup prawko do oddania.W Gryfowie lod Pasją tak samo chodnik blokują że przejść nie idzie ( mimo zakazu zatrzymania).Telefon na Policję i co? Pogadajpan z komebdantem na ten temat i zaznacz na mapie zagrożeń.Taka policja w okolicy!!!

 4. Życzę wam wszystkim trochę więcej wyrozumiałości w takich sytuacjach . Tym bardziej,że taka sytuacja wydarzyła się pod Sądem ,a nie na środku rynku pod warzywniakiem … Zajelibyscie się jakimś poważnym tematem ,a nie poruszali temat który większość Januszow i Grażyn robi codziennie i to tylko dlatego ,że tylkow im się nie chce ruszyć kawałek dalej do sklepu ‍♀️

 5. Tematów już chyba brak żeby zajmować się tym że ktoś źle stanął.
  Powiedzie ilu ludzi w tym czasie nie mogło przejść ?
  1000, 100 czy może tylko 2-3 osoby w tym czasie musiały ominąć samochód.
  Po co robić burzę w szklance wody?
  Lwówek to nie centrum Londynu.

 6. Akurat w tym czasie każdy mieszkaniec Lwówka tamtędy pewnie przechodził Mogę się założyć ,że osoba która robiła to zdjęcie na pewno nie przeszła przez te pasy … To są najmniej używane pasy w całym Lwówku Wielki szacunek dla kierowcy ,że nie stanął na trawniku A i jeżeli chodzi o trawnik… To trawnik ,pieski i ich właściciele byliby lepszym tematem niż ten samochód …

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here