Kolejna szyba poszła w drobny mak

5
1535
zdjęcie nadesłane przez czytelników - DZIĘKUJEMY!

Wizyta w weekend na przystanku miejskim w Lwówku Śląskim nie należała dla nikogo do przyjemnych. Mająca chronić przed wiatrem szyba wiaty przystankowej rozpadła się w drobny mak.

 

 

To nie pierwsze tego typu zdarzenie w gminie Lwówek Śląski. W ubiegłym roku w kwietniu parokrotnie rozbijane były szyby na przystanku autobusowym w Mojeszu. Widok był naprawdę zatrważający. Jak wspominaliśmy w jednym z artykułów władze nie śpieszyły się z posprzątaniem szkła po pierwszej dewastacji wiaty przystankowej a wandale dokończyli dzieła zniszczenia rozbijając kolejne szyby.

W ostatnich dniach stycznia 2023 roku „piorun” trafił w wiatę przystankową przy dworcu kolejowym w Lwówku Śląskim. W niedzielę każdy, kto przechodził ulicą Dworcową miał okazję podziwiać efekty zniszczeń.

5 KOMENTARZE

  1. Dobrze że takich problemów nie na przy domu kultury chyba dla baranów trzeba każdy przystanek z piaskowca wybudować bez szyb aby trochę mniej po prostu wiało i na głowę nie padało.

    • Dobrze mówisz albo stawiać betonowe albo w ogóle! Tylko też pytanie do policjantów podobno w mieście działa monitoring więc można zgrać i się przyjrzeć Lwówek to wioska a nie metropolia!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here