Gryfów Śląski: Akceptacja wniosku w konkursie „Granty PPGR”

8
1055

Informujemy, że aplikacja Gminy Gryfów Śląski w konkursie „Granty PPGR” została zaakceptowana.

 

Projekt dotyczy zakupu sprzętu komputerowego z akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem umożliwiających naukę zdalną.

Wsparciem zostanie objętych 34 dzieci z Gminy Gryfów Śląski, będących potomkami osób pracujących niegdyś w zlikwidowanych państwowych przedsiębiorstwach gospodarki rolnej.
Aktualnie Gmina oczekuje na zaproszenie od operatora konkursu – Centrum Projektów Polska Cyfrowa, do podpisania umowy dotyczącej realizacji projektu grantowego.

Zakup sprzętu komputerowego odbędzie się po podpisaniu umowy o przyznanie grantu i wyłonieniu dostawcy, w wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego.

Więcej informacji o w/w konkursie i jego wynikach dostępnych jest na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr

8 KOMENTARZE

  1. Wszystkie dzieci w Polsce,które nie miały laptopów do nauki zdalnej już je dawno otrzymały,bo pomoc od państwa już w tym temacie była zrealizowana,a teraz będą co niektóre miały prezent dodatkowy. Rewelacja- typowe rozdawnictwo.

  2. Do czytelnik oj widze żal ci dupsko ściska i bardzo dobrze moje dziecko dostanie i cieszę sie a rozdawnictwo to jest w Warszawie na Wiejskiej i do nich miej pretensje. Non stop slychac a to dla hotelarzy pomoc dla restauratorów pomoc i wielu wielu innych ich się czep.

  3. Do Gmina Mirsk: jaki żal… to jest chore,to co dziś państwo PiS wyprawia,jakieś dzieckovw wieku szkolnym nie ma laptopa??!Będzie dla rodziców,albo się spienięży, można było coś innego wymyślić,a nie kolejne laptopy do rodzin dawać.Tacy wy biedni pokoleniowo ?W dzisiejszych czasach…

  4. Chcialam tylko zauważyć że wstępnie kompy były oferowane przez rząd za 3500 a teraz za 2500 zł . Pewnie nie jedno dziecko ma w domu o wiele lepszy sprzęt i po co to rozdawać i kasy tyle marnowac

  5. najgłupsze granty jakie jakiś idiota wymyślił PGR-y upadły w latach 90 ubiegłego wieku dzieci pracowników mają co najmniej po 30 lat, mieszkania wykupili za 1% wartości – to był grant, a teraz to typowe rozdawnictwo pewnie dla tego żeby PiS kupił sobie elektorat. Czym w obecnej chwili rodziny byłych pracowników PGR różnią się od innych pracowników np. przemysłu lekkiego których zakłady zostały zlikwidowane.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here