Już w sobotę zakończenie sezonu rowerowego

0
290
zdjęcie poglądowe Powiat Lwówecki

Rajd odbędzie się 16 października 2021 w czeskim Żaclerzu. W ramach tego wydarzenia Powiat Lwówecki organizuje przejazd w tę i z powrotem do Żaclerza dla 45 uczestników. Można również wziąć udział w rajdzie indywidualnie – ale w tym wypadku dojazd do miejsca startu i powrót jest na własną rękę.

 

Długość trasy wynosi ok. 35 km, ale prowadzi przez tereny górzyste z dużymi przewyższeniami, dlatego zalecamy dobre przygotowanie przed rajdem.

Dla uczestników rajdu przewidziano ciepły posiłek na mecie.

Szczegółowy program imprezy – 16.10.2021

  • godz. 6:00 – wyjazd ze Lwówka Śląskiego autobusem do Żaclerza. Miejsce zbiórki: Stadion Miejski we Lwówku Śląskim, ul. Oświęcimska, przy głównej bramie.
  • godz. 10:00 – start rajdu rowerowego
  • godz. 12:00 -15:00 – przyjazd uczestników na metę
  • godz. 16:00 – 18:00 – powrót do Lwówka Śląskiego

Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców Powiatu Lwóweckiego – oraz wszystkich miłośników naszych ścieżek rowerowych do wzięcia udziału w rajdzie. Jak zawsze liczy się dobra zabawa, a nie miejsce na mecie – nasze rajdy to nie wyścig, a rekreacja.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest wcześniejsze złożenie wypełnionego i podpisanego oświadczenia w Wydziale Rozwoju, Integracji Europejskiej i Promocji Starostwa Powiatowego we Lwówku Śląskim, ul. Szpitalna 4, Lwówek Śląski, II piętro, pok. 216, w terminie do 15 października 2021 lub wypełniony i własnoręcznie podpisany skan oświadczenia na mail: [email protected]

KONTAKT Z ORGANIZATOREM:

Powiat Lwówecki, ul. Szpitalna 4, 59-600 Lwówek Śląski, pok. 216
e-mail:[email protected],
telefon: 75 782 36 53

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA
Zasady uczestnictwa – Pobierz
Oświadczenie – osoba pełnoletnia – Pobierz
Oświadczenie – osoba niepełnoletnia – Pobierz

Rajd „Zakończenie sezonu rowerowego w Żaclerzu” realizowany jest w ramach projektu „Rowerowe pogranicze“, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here