Jest przetarg na budowę przedszkola publicznego

0
1567
Wleń szkoła przedszkole boisko

W dniu wczorajszym ogłoszony został przetarg na budowę Publicznego Przedszkola wraz z Klubem Dziecięcym. Pierwszy etap obejmuje budowę budynku przeznaczonego na pięciooddziałowe przedszkole i jednooddziałowy klub dziecięcy.

 

 

W środę 15 marca Gmina Wleń ogłosiła przetarg na roboty budowlane dla zadania pod nazwą „Budowa przedszkola we Wleniu, inwestycja w infrastrukturę edukacyjną i zapewnienie właściwego rozwoju najmłodszych mieszkańców gminy Wleń – etap I”

Jak wskazano w ogłoszeniu przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie Publicznego Przedszkola wraz z Klubem Dziecięcym przy Zespole Szkół im. Św. Jadwigi we Wleniu

Zadanie obejmuje kompleksowe wybudowanie nowego budynku przeznaczonego na 5-oddziałowe przedszkole i 1- oddziałowy klub dziecięcy, pomieszczenia administracyjne i gospodarcze wraz z kuchnią oraz z zagospodarowaniem terenu i wykonanie przyłączy.

 

 

„Zakres robót obejmuje wykonanie stanu surowego budynku przedszkola w technologii tradycyjnej, murowany, o wysokości jednej kondygnacji nadziemnej z poddaszem nieużytkowym, bez podpiwniczenia. Układ budynku modułowy, – powtarzalne moduły na rzucie prostokątów. Dachy strome, symetryczne dwuspadowe, bezokapowe, o nachyleniu połaci 40o, pokrycie z dachówki ceramicznej.” – czytamy w ogłoszeniu o zamówieniu.

Parametry techniczne budynku przedszkola wraz z klubem dziecięcym:

  • liczba kondygnacji – 1;
  • powierzchnia zabudowy – 1.094,85 m2;
  • powierzchnia netto budynku – 923,80 m2, w tym powierzchnia użytkowa 753,09 m2
  • kubatura brutto – 6 131,60 m3

Z końcem marca powinniśmy poznać już oferentów oraz kwoty jakich zażądają za realizacje zadania.

Wleń szkoła przedszkole boisko Wleń szkoła przedszkole boisko

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here