Wyszedł z domu. Istniało prawdopodobieństwo, że popełni samobójstwo.

1
3759
zdjęcie poglądowe

Wszystkie służby zostały postawione w stan gotowości i przystąpiły do poszukiwań mężczyzny, który oddalił się z miejsca zamieszkania. Jego bliscy wskazywali, iż istnieje duże prawdopodobieństwo, że może targnąć się na własne życie.

 

 

Przed północą w czwartek 23 marca Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim odebrał zgłoszenie od bliskich 40- letniego mężczyzny, który wyszedł z domu, iż istnieje duże prawdopodobieństwo, że może on targnąć się na własne życie. Natychmiast ruszyły poszukiwania mieszkańca gminy Mirsk.

Oprócz funkcjonariuszy lwóweckiej policji będących w służbie do akcji zaangażowana została Policyjna Grupa Poszukiwawczo- Ratownicza a także strażacy z OSP KSRG Mirsk, OSP KSRG Krobica- Orłowice i OSP Giebułtów.

 

 

Po trzech godzinach mężczyznę całego i zdrowego udało się odnaleźć. Został on niezwłocznie przekazany pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego i trafił do szpitala.

Pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Każdy z nas może mieć słabsze chwile. Czasem nie wiemy, jak poradzić sobie z przytłaczającymi nas problemami. Zawsze możemy zwrócić się do osób, które pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu. Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami.

Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123 oraz Wsparcie dla osób po stracie bliskich – będących w żałobie 800 108 108, Młodzieżowy Telefon Zaufania pod nr 116 111 (czynny całą dobę) oraz Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212 (czynny całą dobę).

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here